top of page
Пошук

У Києві відбудеться найбільший молодіжний ІТ-хакатон - YouthSpeak Hackathon!Уже цього літа 21-22 липня AIESEC організовує хакатон, де зберуться 150 активних представників ІТ-сфери, які протягом 24 годин представлятимуть свої ідеї та розроблятимуть проекти соціально важливих та інноваційних додатків і сервісів.

YouthSpeak - це глобальний проект, який є частиною ініціативи міжнародної молодіжної організації AIESEC, Youth 4 Global Goals, що мобілізує молодь задля досягнення Цілей Сталого Розвитку від ООН.

Тому, усі проекти будуть спрямовані на вирішення наступних Цілей: #9 Інновації та інфраструктура #8 Гідна праця та економічне зростання #4 Якісна освіта

Окрім роботи над проектами, учасники зможуть взяти участь у воркшопах від партнерів заходу та послухати менторські сесії про створення власних продуктів, їх монетизацію та цінність на ринку сьогодні.

Партнерами хакатону будуть відомі ІТ-компанії, тому нові знайомства з однодумцями та можливість продемонструвати свої вміння серед потенційних роботодавців забезпечені.

Більше інформації на сайті: http://youthspeakhack.tilda.ws

Реєстрація: https://bit.ly/2ISC3Km

#hackathon #contest #ITevents #ITивенты #ITвмире #ITвУкраине

bottom of page