top of page
Пошук

В Києві з'явиться представництво міжнародного жіночого ком'юніті WomenTech Network

Ком'юніті сприяє гендерному різноманіттю в галузі технологій та поєднує жінок з провідними компаніями та стартапами. Найближчою подією ком'юніті стане глобальна конференція WomenTech Global Conference, що пройде з 7 по 11 червня 2021 року; ексклюзивним партнером спільноти WomenTech Network в Києві стала ІТ-компанія Innovecs.Про ком'юніті


WomenTech Network — це міжнародна спільнота, що сприяє гендерному різноманіттю в галузі технологій та поєднує таланти з провідними компаніями та стартапами, які цінують соціокультурне різноманіття та інклюзію, а також прагнуть створювати культуру приналежності до компанії з боку персоналу. З 2018 року ком'юніті об'єднує понад 100 тис. технічних експерток з усього світу, в тому числі 5 тис. амбасадорок зі 137 країн.


Ком'юніті має на меті розширення можливостей для талановитих та мотивованих жінок у галузі технологій через розвиток лідерських якостей, професійний ріст, наставництво та проведення мережевих заходів. Один з таких заходів — глобальна щорічна онлайн-конференція WomenTech Global Conference, яка відбудеться вже у червні.Про конференцію


Подія транслюватиметься онлайн у 6 часових поясах, а більше ніж 500 спікерок ділитимуться експертизою та знаннями з учасницями впродовж 5 днів. Серед спікерок конференції — представниці Google, Tesla, Amazon, Microsoft та IBM. Квитки на подію є у продажу, втім, отримати їх можна і через спеціальну стипендіальну програму, заповнивши анкету за посиланням. Отримати знижку та запрошення можна також через локальних партнерів спільноти.


Крім щорічних конференцій, ком'юніті також організує локальні мітапи для нетворкінгу і кар'єрних можливостей, та Women Tech Global Awards — віртуальні церемонії відзнаки найуспішніших жінок у галузі технологій. Учасниці WomenTech Network мають доступ до закритого чату та безплатної менторської програми, що розпочнеться влітку 2021 року.Про партнера в Україні


Ексклюзивним партнером ком'юніті WomenTech Network в Києві стала ІТ-компанія Innovecs. Крім офіційного представництва WomenTech Kyiv, партнерство також передбачає статус національного ком'юніті-партнера та право на проведення регіональних подій в рамках діяльності спільноти, на кшталт конференцій, вебінарів та мітапів в просторі InnoHub.


Тетяна Желтомирська

«Разом з WomenTech Network ми націлені надати українським жінкам більше можливостей для розвитку в ІТ на глобальному рівні. Нетворкінг під час конференцій, менторство, кар'єрні консультації та щоденне спілкування в міжнародному ком'юніті — все це сприяє гендерній рівності в цій сфері», — коментує Тетяна Желтомирська, Chief Marketing & Experience Officer в Innovecs.


«В Innovecs жінки становлять 29% від загальної кількості консультантів, з якими ми співпрацюємо. Це на 6% більше кількості спеціалісток в українській ІТ-індустрії за оцінками 2020 року, і цей показник поступово зростає. В топменеджменті компанії частина жінок ще більша — 47%. Ці позитивні зміни надихають нас на нові ініціативи для жінок в технологіях, і партнерство з WomenTech Network — одна з них»,ділиться Тетяна.Анна Радуловські

«Ми раді розширити нашу глобальну мережу новим представництвом в Києві, який ми за правом вважаємо одним з найбільш швидкозростаючих технологічних міст та стартап-центрів Європи», — говорить Анна Радуловські, СЕО та засновниця WomenTech Network.


«Наша команда із задоволенням привітає нових учасниць ком'юніті під час конференції WomenTech Global Conference у червні цього року», — додає вона.

100% зборів від проведення заходів ком'юніті WomenTech Network передається на користь Coding Girls, глобальній платформі та гендерно-нейтральній організації, що сприяє збільшенню присутності дівчат та жінок у сфері технологій та підприємництва.Як приєднатися?


Приєднатися до ком'юніті, заповнивши вступну анкету, можна за посиланням. Деталі глобальних подій, новин та оновлень доступні на сайті спільноти, а також у соцмережах LinkedIn та Facebook. Компанії, що зацікавлені у партнерстві з WomenTech Kyiv та підтримці локальних заходів спільноти, можуть звернутися за адресою office@womentech.net.

________________________________________

Джерело: WomenTech Network, Innovecs


bottom of page