top of page
Пошук

Ласкаво просимо до світу IT. Як ми їздили до діток у центр "Надія"Скажемо чесно, діти у Харківському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації “Надія” мають непросту долю. Вони відчули на собі багато негативних сторін життя у неблагполучних сім’ях. Але ми навіть не могли уявити, скільки в очах цих дітей допитливості та прагнення до нових знань.


7 жовтня, ми разом з GlobalLogic Харків відвідали дітей центру “Надія”, та розповіли якими неймовірними можуть бути сучасні технології, та як вони змінюють наше життя на краще.


Олександр Рибцов, Senior Project Manager у GlobalLogic показав дітям, як технології доповненої реальності допомагають рятувати життя людей та домашних улюбленців. Діти також змогли побачити, як працює "Дрон-рятівник", який здатен подолати багато кілометрів за лічені хвилини та прийти на допомогу людині навіть у важкодоступних місцях. Олександр показав, як за допомогою 3D принтера, можна створювати майже все що уявляє дитина, та навіть побудувати справжній будинок з бетону.Звісно дітям було цікаво, як створюються фантастичні світи на кіноекранах. Олександр розповів та показав дітям, як робляться спецефекти для крутих блокбастерів, та як за допомогою технологій захвату рухів створюються персонажі фільмів.


Олександр підготував для дітей кілька цікавих активностей, які допомогли не тільки побачити, але й самим спробувати технології доповненої реальності. Дітям запропонували розмалювати декілька персонажів на папері, але це були не просто малюнки. Як за помахом чарівної палички, персонажі на бумазі перетворилися на інтерактивні 3D моделі у планшетах дітей, та з цими персонажами можна було взаємодіяти. Це було неймовірне відчуття, коли ти бачиш стільки захвату в очах дітей.Нашої ціллю було показати дітям, що чудеса трапляються й у реальному житті, та більш того, ці чудеса робляться звичайними людьми. Якщо прагнути та докладати зусиль можна створювати нові технології, які роблять життя людей кращим. Саме перед дітьми зараз відкриті для цього усі двері.bottom of page