top of page
Пошук

UPEA запускає перші кіберспортивні змагання з CS:GO серед українських компаній


Українська Професійна Кіберспортивна Асоціація (UPEA) оголошує перший сезон Boosta Бізнес Ліги – перші кіберспортивні змагання серед українських компаній від Асоціації. Призовий фонд турніру складе 100,000 грн. Титульним партнером виступить IT-компанія Boosta.


Boosta Бізнес Ліга від UPEA — це перший відкритий кіберспортивний турнір Асоціації, що буде проведений серед представників українського бізнесу. Турнір дозволить співробітникам українських компаній зануритися в атмосферу змагань, відчути себе справжніми кіберспортсменами, а також гідно представити свої компанії.


В рамках партнерства бренд Boosta буде інтегрований у всі активності та комунікації турніру. Крім стандартних інтеграцій під час офлайн-, онлайн-трансляцій, брендингу та онлайн-промо, назва бренду Boosta буде інтегрована у назву турніру. Партнерство розраховане на 2 сезони у 2021 році.Голова правління UPEA Олександр Кохановський:


"Кіберспорт — це єдиний спорт який не потребує додаткової інфраструктури, а тому щоб взяти участь у турнірі, необхідно лише об’єднатися в команду разом із колегами. Такий турнір — це чудова можливість познайомитися з іншими компаніями та проявити себе. У компанії Boosta вже є досвід проведення такого турніру в рамках своєї компанії, а тому вони розуміють, що у такого турніру є великий потенціал. Я впевнений, що разом ми зможемо зробити багато корисного для розвитку кіберспорту."


Ярослав Баклан, Managing Partner Boosta:


Коли ми проводили внутрішній кіберспортивний турнір, на ігри записався майже кожен четвертий «бустівець». Це було для нас приголомшливим результатом. Тоді ми поставили перед собою нову ціль — вийти за межі компанії. Я був здивований, коли дізнався, що в Україні не існує кібертурніру між бізнесами, адже ідея лежить на поверхні. Це може стати новим місцем для нетворкінгу, дозволить ближче познайомитися з гравцями IT-ринку, знайти однодумців і зробити щось корисне для розвитку кіберспорту. Саме ця ціль об’єднала нас разом із UPEA, передовими експертами індустрії. І я впевнений, що наш спільний проект чудово з нею впорається.

До участі в Турнірі запрошуються співробітники усіх українських компаній. Щоб взяти участь у турнірі, необхідно зібрати команду з 5 учасників, кількість команд від однієї компанії не обмежена. Турнір буде проходити в декілька етапів онлайн і завершиться LAN-фіналом у NAVI bar.Перший сезон Boosta Бізнес Ліги відбудеться у чотири етапи:

  • Перший груповий етап

  • Другий груповий етап

  • Плей-офф

  • Фінали на LAN


Учасниками BOOSTA Бізнес Ліги можуть бути особи, котрі офіційно співпрацюють з компанією, яку вони представляють (співробітники або ФОП, що надають послуги за довгостроковим контрактом). Допускаються тренер та резервний гравець.


Детальніше ознайомитися з правилами Ліги можна у цьому документі.


Для реєстрації у змаганнях компанії необхідно заповнити реєстраційну анкету та вказати дані гравців. Реєстраційна форма доступна одразу за цим посиланням та у спеціальному розділі на сайті.


Boosta — міжнародна мультипродуктова IT-компанія, що розробляє та просуває на західних ринках SEO-інструменти й освітні проекти. Дмитро Бондар та Ярослав Баклан заснували компанію у 2014 році. На сьогодні Boosta випустила вже 10 продуктів, якими користуються десятки тисяч людей на рік.


Слідкуйте за оновленнями Boosta Бізнес Ліги у їхньому Телеграм-каналі.

bottom of page