top of page
Пошук

Вибір читачів у 2019 році. Підбірка найпопулярніших матеріалів про рекрутинг та HR в IT сфері.Ось і настав час підбивання підсумків роботи нашого порталу у 2019 році. Ми вирішили нагадати вам про найцікавіші матеріали, які виходили на сайті цього року. Вже традиційно ми намагалися зробити для вас цікавий контент, який би допоміг працювати у рекрутингових та HR процесах більш ефективно.


Якщо ви ще не почали готувати страви до новорічного столу, а кандидати вже не відповідають на ваші пропозиції, то це саме той момент, коли можна приділити трохи часу та почитати щось цікаве :)
"Джерела пошуку IT-кандидатів у 2019 році: результати опитування"


Цього року ми розпочали традицію робити досить масштабні опитування. Ми вирішили дізнатися, які насправді джерела пошуку зараз дають найбільші результати, та допомагають закривати вакансії. Ми опитали понад 100 рекрутерів з великих та маленьких компаній та підсумували результати в окремий матеріал.


Що ми з'ясували та подивитися повний матеріал можна по цьому посиланню."Як виглядає ринок IT кандидатів та рекрутинг в Іспанії? Інтерв'ю з Марією Шамотою"


Нам часто доводиться шукати розробників для іноземних замовників, але небагато хто з нас знає, як відбувається рекрутинг закордоном, по яких правилах працюють процеси та ринок рекрутингу. Саме тому, ми вирішили поспілкуватися з Марією Шамотою, яка перебралася жити та працювати у Барселону. Вона розповіла про свій досвід проходження скрізь рекрутингові процеси різних компаній, а також поділилася тим, на що європейські компанії звертають увагу при пошуку розробників та інженерів.


Якщо ви пропустили це інтерв'ю, то почитати його можна за цією лінкою."Sourcing как профессия - суть, подходы и инструменты. Интервью с Нареком Асликяном"


Всі в рекрутингу вже давно знають, хто такий Нарек Аслікян. Саме завдяки йому багато з нас познайомилися з практиками сорсінгу та різними системами автоматизації рекрутингу. Цього року ми зробили інтерв'ю з Нареком, в якому розібралися, як працює сорсінг, та як розвиватися у цьому напрямку.


Повне інтерв'ю шукайте за цим посиланням.
"Як HR-практики GlobalLogic допомагають компанії зростати у конкурентному середовищі?"


GlobalLogic вже не вперше на сторінках нашого порталу. Це й не дивно, бо компанія дуже відкрита до того, щоб ділитися своїми практиками. Цього року ми спілкувалися декілька разів, але найпопулярнішим матеріалом стало інтерв'ю з Анастасією Яворською (Head of Core HR GlobalLogic в Україні) та Анною Єфремовою (Head of HR Business Partners GlobalLogic в Україні). Вони поділилися тими HR-практиками, які зараз допомагають компанії зростати та розвиватися попри високу конкуренцію на ринку.


Велике інтерв'ю читайте тут.
"10 причин чому IT-спеціалісти довго працюють в одній компанії?"