top of page
Пошук

Навчальний курс з Talent Sourcing від Innocamp by InnovecsInnovecs стартує набір на навчальну програму з Talent Sourcing на базі власної навчальної платформи Innocamp. Це вже 7-а навчальна програма від Innocamp, що покликана розвивати компетенції майбутніх IT-фахівців в Україні. Компанія вже провела навчальні курси для QA Manual та Automation QA фахівців, Front-end інженерів, Unity розробників, Scrum майстрів, Talent Soursers, а понад 50 випускників вже розпочали свій кар’єрний шлях в Innovecs.


Innovecs запрошує на безкоштовне навчання усіх, хто має бажання та мотивацію розвиватися як професійний Talent Sourcer. Старт вже 12 липня, а 10 кращих випускників продовжать співпрацю з Innovecs у власному Talent Search Center.

📌 Яка тривалість навчання?

Навчальный курс з Talent Sourcing передбачає 5 тижнів навчання та включає 6 навчальних модулів:

  1. Technical Essentials

  2. Recruitment Research

  3. Technical Sourcing

  4. Copywriting and Storytelling

  5. Sales Pitch

  6. Talent Sourcer’s personal brand📌 В якому форматі пройде навчання?


Навчання відбудеться у новому онлайн форматі — flipped classroom, але вже зі знайомими учасникам попередніх треків роботою в командах, кейсами з портфоліо Innovecs та кращими експертами в управлінні талантами.

Головна вимога до учасників — знання англійської на рівні Intermediate (B1)📌 Як зареєструватись?


Участь у програмі junior-рівня є безкоштовною для учасників, які успішно пройдуть асесмент з командою Innocamp.

  1. Заповнюй реєстраційну форму та додай мотиваційне есе за посиланням: https://bit.ly/SourcingTrack. Організатори надішлють подальші інструкції на вказаний при реєстрації e-mail.

  2. Бери участь в онлайн асесменті з командою Innocamp.

  3. Проходь самооцінку перед навчальним курсом, щоб визначити сильні сторони та зони розвитку, і welcome on board!

Дедлайн подачі заявок — 5 липня 2021 року

Дата старту навчального курсу з Talent Sourcing — 12 липня 2021 року.

InnoCamp — це навчальна платформа від Innovecs, спрямована на розвиток IT-фахівців на базі кращих міжнародних бізнес-практик. Ініціатива передбачає різноманітні напрями — від програми стажування нових талантів до вдосконалення технічних, менеджерських і лідерських навичок. InnoCamp надає учасникам можливість отримати практичні навички через повне занурення в реальні міжнародні проєкти.

Innovecs є міжнародною IT-компанією з розробки програмного забезпечення, яка допомагає бізнесам розвиватися, трансформуватися та впроваджувати інновації за допомогою спеціальних цифрових рішень. Компанія входить до списку Inc. 5000 — підприємств США, які демонструють найшвидші темпи розвитку, а також відзначена у рейтингу Global Outsourcing 100® та переліку 50 найбільших українських IT-роботодавців

bottom of page