top of page
Пошук

Запрошуємо приєднатися до конференції Synergy. IT Business & IT EducationПлатформа, де народжуються круті колаборації між IT-компаніями та навчальними закладами. Вже шостий рік поспіль IT Ukraine збирає разом представників IT-бізнесу, освіти та влади, щоб обговорити шляхи трансформації освітньої системи в Україні. Цьогоріч ми запросили понад 350 учасників конференції.


Наша спільна мета – сприяти розвитку нового формату підготовки спеціалістів, які будуть відповідати потребам IT-ринку та стануть драйвером креативної економіки України.


Один захід – безліч форматів. В рамках Synergy на вас чекають реальні кейси колаборації провідних IT-компаній та вишів, кращі практики корпоративної IT-освіти, доповіді спікерів, панельні дискусії, ресепшн стартапів і освітніх проектів та, звичайно, нетворкінг в неформальній атмосфері. Все для того, щоб налагодити нові бізнес-зв’язки та партнерства.


На конференції обговорюємо:

  • Проблеми невідповідності освіти вимогам сучасного ринку.

  • Нові формати підготовки IT-спеціалістів.

  • Кейси успішної колаборації IT-бізнесу та навчальних закладів.

  • Корпоративні проекти освіти.

  • Можливості навчання протягом усього життя.


Серед спікерів та гостей заходу − топ-менеджери масштабних IT-компаній (EPAM, GlobalLogic, Luxoft, SoftServe), Google, EdEra, Освіторія, Prometheus, Шаг, 1991 та інші, регіональних IT-кластерів, представники Міністерства освіти та науки та Міністерства цифрової трансформації, керівники вишів та лідери студентських спілок.


Детальна програма заходу та квитки тут (не забудьте використати спеціальний промо-код "10410") - https://synergyconference.com.ua/

Збережіть захід на FB: https://www.facebook.com/events/988617391491762/


Зацікавлені?

Радо відповімо на ваші питання:

Вікторія Тимошенко, керівник проекту

+380 93 142 00 86

tymoshenko@itukraine.org.ua


bottom of page