top of page
Пошук

Весняна подорож до дітей у центр соціально-психологічної реабілітації “Надія”


Що важливо для якісного навчання дітей? Звичайно це вільний доступ до необхідної інформації. Та якщо для нас вже стало звичним мати вдома безліч девайсів та доступ в Інтернет, для дітей у центрі соціально-психологічної реабілітації “Надія” це все ще є проблемою.


Саме тому GlobalLogic вирішив допомогти дітям полегшити цю проблему та подарувати ноутбуки для комп'ютерного класу центру “Надія”.


13 березня, ми разом з Олександром Рибцовим, Senior Project Manager у GlobalLogic, вже традиційно, вирушили до діток щоб зробити їм приємний сюрприз — подарувати ноутбуки від компанії та пригостити солодощами.


Завжди приємно бачити радість в очах діточок, а особливо це важливо для тих з них, хто відчув недбайливе ставлення з боку батьків.Ми подивилися, і як живуть діти у центрі. Приємно бачити, що їх умови поліпшуються, та центр загалом стає значно кращим. Поспілкувавшись з вихователями та психологом центру, ми побачили, що діти у надійних руках, вони звикають до радостей життя, вчаться не тільки наукам, а й побуту. А саме головне, діти вчаться обов’язкам та відповідальності, і ми віримо, що все це допоможе їм побудувати власне краще життя.


Впевнені, ми ще багато разів навідаємося до цих хлопчиків та дівчаток, та покажемо, що в житті є доброта та підтримка з боку людей.


bottom of page