top of page
Пошук

Старт другого етапу соціального проекту для розвитку малого бізнесу #СТАРТУЙСЬОГОДНІНещодавно, група компаній SEOWAVE, оголосила старт подачі заявок на ресурс соціального проекту #СТАРТУЙСЬОГОДНІ за напрямком «Культура і туризм».

1 червня організатори соціального проекту #СТАРТУЙСЬОГОДНІ – група компаній SEOWAVE, оголосили старт другого етапу проекту і початок подачі заявок бізнес-ідей за напрямком «Культура і туризм».

Заявки на другий етап проекту приймаються з 1 червня по 1 липня включно. Якщо у вас є бізнес-ідея в сфері: матеріальної, духовної, соціальної, інформаційної, політичної культури, в’їзного чи виїзного туризму тощо (повний список можна переглянути в оферті на ресурсі соціального проекту) ви маєте унікальний шанс розпочати власну діяльність в інтернет-мережі на соціальних засадах даного соціального проекту безкоштовно!

Для участі у конкурсі потрібно підготувати презентацію бізнес-ідеї в сфері «культура та туризм» та скористатися формою зворотного зв’язку інтернет-ресурсу #СТАРТУЙСЬОГОДНІ http://start.seowave.digital/.

Розіграш сертифікатів на розробку сайтів відбувається за допомогою рандомного способу, тому головним критерієм відбору є бізнес, діяльність якого не заборонена чинним законодавством України.

Мета соціального проекту "Стартуй сьогодні"- сприяння швидкому розвитку малого бізнесу в Україні та покращення економічного рівня країни. Ідея проекту полягає в тому, що кожні 3 місяці соціально-відповідальний бізнес Група компаній SEOWAVE та партнери веб-студії: Махаон, Webkitchen Design, Ідейне рішення, ITMOKO, Vip design, Great Pro будуть розігрувати серед учасників проекту сертифікат на розробку сайту за такими напрямками діяльності: АТО, культура і туризм, освіта, спорт. Учасником соціального проекту може стати кожен, хто має бізнес-ідею в тому чи іншому напрямку.

Презентація п’яти реалізованих ресурсів переможців першого етапу соціального проекту #СТАРТУЙСЬОГОДНІ за напрямком «АТО» відбудеться після 15 червня поточного року.

«#СТАРТУЙСЬОГОДНІ допомагає молодому бізнесу ставати на ноги. Перший етап конкурсу виправдав свої очікування і я розумію, що група компаній SEOWAVE задала правильний вектор руху для сприяння розвитку економіки в Україні. Бажаю кожному учаснику успіху!» - прокоментувала Тетяна Аборонок, виконавчий директор групи компаній SEOWAVE.

Задля поширення інформації щодо проекту, в якості партнерів можуть долучатись й інші інформаційні ЗМІ, веб-студії, телеканали, радіостанції тощо. Для цього звертайтесь в пресс-службу групи компаній SEOWAVE за електронною адресою: info@seowave.digital з поміткою «ПАРТНЕРСТВО».

Довідка: Засновником соціального проекту «Стартуй сьогодні» є група компаній SEOWAVE, що надає послуги в сфері web-розробки будь-якого виду, а також спеціалізується на створенні мобільних додатків, sео-оптимізації, просуванні, налаштуванні контекстної реклами.

Детальніше на сайті: https://seowave.digital.

Партнерами соціального проекту #СТАРТУЙСЬОГОДНІ є ТОП веб-студії України:

Махаон – спеціалізація web-розробка, графічний дизайн, seo-просування https://mahaon.ua/; Webkitchen Design – спеціалізація landing page, web-дизайн, відеопродакшн http://webkitchen.kiev.ua; Ідейне рішення – спеціалізація web-розробка, web-дизайн та seo-просування https://ideyne.com/; ITMOKO - спеціалізація web-розробка, інтернет-маркетинг, просування та підтримка брендів https://itmoko.com/; Vip design – спеціалізація web-розробка не типових проектів http://www.vipdesign.com.ua; Great Pro – ефективне використання інструментів інтернет-маркетинга для досягнення цілей клієнта https://greatpro.com.ua/.

Задля забезпечення прозорості виконання умов та поширення інформації про даний соціальний проект залучено інформаційних партнерів, таких як:

Київська міська державна адміністрація, одна з найбільших інформаційних платформ delo.ua, ресурс про інформаційні технології hi-Tech, найбільший ресурс з надання шаблонів для сайтів Template Monster, сайт підтримки бізнесу ветеранів Veterano Service, газета Київської Державної Ради - Хрещатик, газета Вечірній Київ, радіостанція Європа Плюс і «IТ рейтинг України» - перший сервіс, спрямований на систематизацію інформації про існуючі в Україні ІТ-компаніях різних сфер діяльності, військове радіо Армія FM, телеканал UA.TV та Укрінформ – сайт новин України та світу.

#startup #стартап #contest

bottom of page