top of page
Пошук

Small Talk: Секс у великому ITДев’ять тижнів поспіль щочетверга наші друзі з Innovecs проводили онлайн Small Talk з Родіоном Азнауровим на тему роботи мозку айтівців. Десятий – і останній – вебінар присвячений психології в IT. І це просто вишенька на торті! Або краще сказати полуничка? 🍓


Жарти в сторону – тема насправді серйозна. Наша сексуальність важлива частина життя, яка впливає і на робочу продуктивність.


Стреси та навантаження в офісі відбиваються на сексуальному здоров’ї, а задоволеність інтимною сферою відбивається на якості роботи та рівні енергії.🟣 На вебінарі відверто поговоримо:


▪ Як впливає сексуальне життя на ефективність в IT-роботі?

▪ Вплив робочих стресів на сексуальність різних гендерів

▪ Як малорухома робота за комп’ютером впливає на сексуальне здоров’я?

▪ Психологічні відмінності статевих відносин під час Тіндер-побачень, в тривалих відносинах і в шлюбі

▪ Як навчитися розслаблятися й отримувати задоволення в усіх сферах життя?


🟣 Хто спікери?


🍓 Родіон Азнауров – психолог з 10-річним стажем та Team Lead, Software Developer в Innovecs. Родіон провів понад сто тренінгових програм у п’яти країнах світу, а також має 1000+ годин індивідуальних консультацій в якості психолога.


🍓 Ярослава Плотнікова – психосексологиня, НЛП-практик, тілесно-орієнтована психотерапевтка, педагогиня з сексуальної освіти та власниця сучасного магазину для дорослих. Веде пізнавальний блог про секс, ведуча подкасту «Сегодня будет секс».


🟣 Реєструйтеся за посиланням та готуйте гарячі запитання. Чекаємо на вас 8 липня о 13:00: https://bit.ly/2QY5DTLbottom of page