top of page
Пошук

ScrumDayUA 2020 року — ЩО? НАВІЩО? І ДЛЯ КОГО?


Міжнародні конференції ScrumDay проходять по всьому світу і раніше, щоб на них потрапити, потрібно було летіти в Дубай, Лондон, Амстердам, Стамбул або в інші міста світу.


З 2017 року компанія BrainRain, разом з офіційними творцями скрам, компанією scrum.org, проводять цю конференцію в Україні.


Тепер не потрібно купувати квитки на літак, бронювати готель і витрачати кілька днів та тисяч євро для того, щоб побувати на найголовнішій скрам-конференції світу та познайомитися з тими, хто стояв біля витоків скрам або практикує його десятки років найпродуктивнішим чином або створює нові рішення та інструменти.


Всі офіційні міжнародні конференції ScrumDay за підтримки Scrum.org розміщені на офіційному сайті компанії та ScrumDay Ukraine також внесена в календар:

https://www.scrum.org/events/36986/scrum-day-ukraine


Тепер світові практики з 14 країн прилітають до нас, щоб допомогти українському бізнесу і скрам-спільноті вийти на продуктивний рівень використання аджайла і скрам, відповісти на питання українського ТОП-менеджменту, знайти нових партнерів і колег, і допомогти з усуненням перешкод при аджайл-трансформації в українських компаніях.


Ціль конференції ScrumDayUA 2020 року — об'єднати зусилля практиків у боротьбі з щоденними та довгостроковими викликами Аджайл трансформації в командах і організаціях.


Місія конференції — показати, що все можливо, що скрам-спільнота світу допомагає своїм однодумцям. Забезпечити контакт лицем до лиця учасників з практиками міжнародного рівня протягом усього дня проведення конференції.


Це унікальна аджайл-конференція, на якій організовано спілкування зі спікером поза часом його виступу + в перервах. І тільки ми в Україні зробили спікерів доступними та організованими для передачі знань від А до Я: всі спікери знаходяться з учасниками в просторі цілий день, відповідаючи на їхні запитання та абсолютно відкриті до нових контактів. Інших таких можливостей в нашій країні просто немає.


На ScrumDayUA 2020 буде працювати 4 потоки: три тематичних і один рольовий.


Рольовий потік збере Голів Організацій і на цьому потоці ми будемо говорити з бізнесом про бізнес і вигоди Аджайла в цифрах і фактах. Тут бізнес знайде можливість обговорити питання win-win співпраці.


Потік про Аджайл Трансформації в великих компаніях стане цікавий всім, починаючи від Банків (і так, у нас є крутий кейс з BNPParibas) і закінчуючи Телекомом і стартапами.


Мета потоку про Аджайл Продакт Менеджмент — знайомство з інноваційними Продуктовими практиками, які змінюють і трансформують світ найтехнологічнішим чином і, водночас, створюються звичайними людьми. Учасники будуть розповідати, показувати, вчити розпізнавати сигнали ринку і багато іншого.


На цьому потоці Magdalena Firlit (Польща) представить свій воркшоп про притягнення в команду UX дизайнера за запитом PO.


Також нас чекає доповідь від творців хайпового додатки ДІЯ. Буде цікаво і гаряче!


Завершуємо конференцію самим "холіварним" і живим потоком про Скрам Майстеринг і Аджайл Коучинг. Крім експертів від scrum.org, Management 3.0, SAFe, LeSS, ScrumAlliance, ми запросили коучів, які змінюють життя та усвідомленість цілих команд.


Наталія Романенко продемонструє практичний кейс з коучингу команд прямо на місці та спробує представлену практику разом з вами.


Наталія Ремез поділиться досвідом роботи з командами та дасть потужний інструмент для подібної практики на для вас.


На панельній дискусії ви зможете визначити теми та поставити питання спікерам, а також і самі взяти участь в обговоренні, поділитися досвідом чи слухати чужі думки по вашій задачі або проблемі.


Яскравим імпульсом буде хедлайнер конференції, автор книг по застосуванню аджайла і скрам, Professional SCRUM trainer та просто ScrumCareTaker- Gunther Verheyen з темою Engagement is (the) key.


У цьому році ми будемо знімати відео на новому рівні та на кожному стейджі. На щастя, умови футуристичної Академії ДТЕК і Unit.City дозволяють зробити це.


А пригощати нас буде ніхто інший, як команда Діми Борисова — ресторатор, власник і бренд-шеф цілої мережі приголомшливих ресторанів.Щороку в конференції беруть участь 400+ проджект і делівері менеджерів, скрам-майстрів, продакт менеджерів, сайт директорів і власників IT компаній України та світу. Якісний нетворкінг — ще один плюс ScrumDayUA.


У такій атмосфері народжуються продуктивність і успіх.

21 березня. Приєднуйтесь до ScrumDayUA2020!

Київ, Академія DTEK, UNIT.CityЗ теплом команда ScrumDayUA 2020


КВИТКИ: www.scrumday.com.ua (промокод: ITCAREERSDUA10)

СОЦ МЕРЕЖІ:

www.facebook.com/scrumdayua

www.instagram.com/scrumdayua

www.linkedin.com/company/scrumdayua


bottom of page