top of page
Пошук

PWA як заміна десктопних і мобільних додатківВсе прагне до спрощення, Web перемагає, і в найближчі роки гряде заміна мобільних і декстопних додатків на PWA. Ви готові до цього?

PWA (Progressive Web Applications) — це прогресивний веб-додаток, створене з використанням певних технологій для досягнення заданих цільових показників.

На лекції "PWA як заміна десктопних і мобільних додатків" ми:

🚀розберемося в тому, що таке PWA, які їх можливості і переваги; 🚀покроково розберемо, як зі звичайного веб-сайту, який написаний на першій або на самій останній версії Angular або на Vue.js або взагалі односторінковий на jQuery, створити десктопних і мобільне PWA; 🚀як викласти його в Google Play і App Store і зробити доступним для установки на робочий стіл комп'ютера; 🚀дізнаємося сам підхід, які кроки нам потрібно пройти, що потрібно закладати в архітектурі додатки під час розробки; 🚀з'ясуємо, чому майбутнє за прогресивними веб-додатками, куди йде тенденція, чому Google їх активно розвиває в чому різниця в порівнянні з нативними додатками.

___

Програма лекції:

🔹що таке PWA і навіщо його придумали; 🔹можливості PWA; 🔹обов'язкові кроки до створення PWA додатку; 🔹PWA в React, Vuejs, Angular; 🔹PWA як майбутнє мобільної розробки; 🔹покроковий розбір як викласти PWA додаток в Google Play, App Store, Windows store і як збільшується сфера впливу Front-end розробника.

👦 Спікер:

Владислав Омельченко — Front-end developer в компанії CodeIT. Основний стек технологій — Vuejs, Angular, PWA. Зробив більше 50-и успішних проектів. Понад півтора року займається навчанням програмування з нуля. Знайомий з усіма етапами створення складних високонавантажених масштабованих веб-додатків. Стежить і застосовує найостанніші тенденції в seo просування, знає яка доля залежить в seo від технічної частини сайту.

Кому буде корисно:

💡Front-end розробники з досвідом 0-3 роки; 💡Розробники інших спеціальностей, яким цікаво розширити кругозір; 💡Новачки в програмуванні; 💡Студенти факультетів комп'ютерних наук; 💡Розробники до рівня middle включно.

___

🏢 Дата та місце проведення:

5 червня (середа) о 19:00

Molotok Space (пл. Свободи, 7).

___

💰 Вартість - 250 грн. (промо-код на скидку 10% - ITCP10)

___

Реєстрація обов’язкова - https://tinyurl.com/y6zn85lw

#JS #ITevents #webdevelopment #ITивенты #ITвУкраине #конференция

bottom of page