top of page
Пошук

PMCon #6 - найбільша професійна подія літа для менеджерів проектів та бізнес-аналітиківPMCon # 6 - найбільша професійна подія літа для менеджерів проектів та бізнес-аналітиків.

Реєструйтеся прямо зараз за посиланням: https://pmcon6.ticketforevent.com/

Цього року тема PMCon #6 - "Catch Tomorrow of Management and Analysis".

Знати сьогодні те, про що говоритимуть завтра — мрія кожного менеджера або аналітика. Ні, ми не про подорожі в часі — мова про професіоналізм, вміння бачити передумови, зіставляти причини й слідства, бачити зв'язок там, де інші його не помічають.

Ми вже 5 років створюємо якісний навчальний контент, запрошуємо топових спікерів на наші конференції: даємо спільноті тільки краще! На нашій сцені виступали Торстен Кёртінг, Project Management and Innovation Expert, Пітер Ейвейярд, Director / Owner of LeadBA Ltd., Лассе Бауер, Personal & Business Relationship Advisor, Фред Вільямс, Founder of Williams Technical й багато інших.

2019 рік не виняток! Серед перших імен — Юрій Литвиненко, Agile Coach at Namecheap.com, Світлана Хутка, PhD, виконавчий науковий директор центру «Соціальні індикатори», Стівен Томас, Product Lead at Medicine Africa та інші — докладніше про спікерів 2019 року можна дізнатися на сайті PMCon # 6!

На учасників чекають:

- Чотири потоки доповідей та воркшопів за участю іноземних та українських експертів. - Погляд на майбутні тренди та виклики BA і PM галузей. - 500 висококласних фахівців для обміну досвідом та нетворкінгу.

Давайте 8 червня зберемося і дізнаємося, що чекає проектних менеджерів і бізнес-аналітиків далі!

Подробиці про конференцію, агенда і спікерів можна прочитати тут: http://pmcon.dev-pro.net/

Приєднатися до спільноти й бути в курсі всіх новин можна у зустрічі на Facebook - https://www.facebook.com/events/799979257053946/

#Projectmanagement #management #BusinessDevelopment #управлениеперсоналом #менеджмент #ITвУкраине #развитиеперсонала #карьера #ITвмире #conference #ITevents #конференция #руководство #коллеги #трендывIT #ITивенты

bottom of page