top of page
Пошук

ІТ-компанія Ostware Services оголошує набір на безкоштовні курси для програмістівІТ-компанія Ostware Services, яка з 2007 року працює зі світовими лідерами ринку мережевих технологій оголошує про початок набору на програму Networking Software Engineering Work & Study. Її мета – розширення експертизи у доменах SDN, NFV та IoT. Варто зауважити, що в цієї програми немає аналогів в Україні.

Навчання для учасників є не просто безкоштовним, але й оплачуваним. Таким чином, упродовж 3 місяців навчання вони отримуватимуть заробітну плату, розмір якої обговорюватиметься індивідуально на співбесіді. У разі позитивного проходження програми, компанія готова працевлаштувати учасників. Зазначимо, що Networking Software Engineering Work & Study Program пройде вже вдруге – випускники попереднього набору успішно працюють в Ostware Services.

Щоб стати учасником програми, необхідно мати 1-1,5 роки комерційного досвіду програмування, ґрунтовні знання ООП, знання Linux на рівні користувача, а також знання англійської рівня A2 (орієнтовно Pre-Intermediate, визначатиметься вхідним тестуванням). Подати заявку на участь можна за посиланням. Після реєстрації необхідно буде скласти тест, а також пройти співбесіду зі спеціалістами компанії, аби підтвердити достатній рівень технічних знань та навичок.

Навчання стартує 3 квітня. Програма розрахована на 3 місяці щоденних 8-годинних занять, упродовж яких в учасників будуть як теоретичні, так і практичні сесії. ____________________________________________________________

Ostware Services – компанія, що надає професійні послуги з розробки та тестування програмного забезпечення у сферах Industrial IoT та Computer Networking. Офіси компанії розташовані у Львові, Одесі та Кракові. У колектив Ostware Services входить близько 140 працівників. Історія компанії налічує дев’ять років плідної співпраці із провідними гравцями ринку мережевих технологій, а також із інноваційними стартапами.

#трендывIT #ITвУкраине #ITобразование #ITкурсы

bottom of page