top of page
Пошук

30 квітня-14 травня Online Марафон для HR та Рекрутерів: ефективна робота в умовах турбулентностіДрузі, якщо ви засумували на карантині, та не знаєте як качати скіли в умовах ізоляції, то ми пропонуємо долучитися до нової соціальної ініціативи від команди IT HR Forum "Онлайн-Марафон для IT HR та Рекрутерів". Де ви отримаєте корисні інсайти — як побудувати ефективну роботу в умовах турбулентності", якій починається 30 квітня та триватиме до 14 травня.

Що на вас чекатиме впродовж онлайн-марафону: - серія вебінарів на гарячі теми - реальні кейси від компаній та колег, - корисні працюючи інструменти - інтерактив, можливість спілкування у чаті

Теми, які підіймаємо на марафоні: - Кейс компанії DataArt по Wellbeing weeks - Карантинна мотивація: як підтримати співробітників на віддаленій роботі - Принципи підвищення ефективности впродовж дня при віддаленій роботі - Як керувати бізнесом в умовах невизначеності з Objective and Key Results (OKR) - Іноваційна форма online-навчання – smart-тренінг та ін. Всього планується близько 8 вебінарів на актуальні зараз теми. Вартість участі в Марафоні всього 490 грн. за усі вебінари. Також Ви можете вибрати участь в одному окремому вебінарі (100 грн.) У пакет учасника входить: участь в самому вебінарі, відео запис вебінару, презентації та додаткові матеріали від спікера. Реєструйтеся сьогодні: https://hrconference.com.ua/marafon/ До зустрічі на Марафоні!

bottom of page