top of page
Пошук

Запрошуємо взяти участь у Lviv GameDev Conference 2018Lviv GameDev Conference – 7-ма поспіль масштабна щорічна конференція для гейм-розробників. Подія збере близько 500 учасників: інді-розробників, GameDev-студій, фрілансерів, стартаперів, великих компаній, розробників, котрі хочуть влитись в GameDev, паблішерів та інвесторів, фанатів ігор та понад 50 спікерів.

Конференція відбудеться 27 січня 2018 року у Львові.

Конференція традиційно проходитиме в 4-х потоках та 1 WORKSHOP-room:

“GameDev Business & Promotion”. Потік для власників GameDev-студій а також маркетологів та продюсерів. Дізнайтесь як кіберспорт перевернув ігрову галузь та як заробляти на цьому. А також поговоримо про інвестиції, тренди ігрової індустрії та яскраві вітчизняні успіхи. Як побудувати студію та як нею управляти. Ідеальна команда проекту та де брати чи ростити кадри для індустрії.

“GameDev Tech”. Все те, що полегшує життя розробникам ігор і дозволяє не проводити роки за C++. І це не тільки Unity. Як створюються ігри додатки з AR/VR технологіями та як не відставати у цьому. Які технології краще вибрати.

“GameDev Indie”. Потік для інді розробників. Чи можливо в сучасному світі одному створити значний проект, які теми під силу інді розробникам, інді-лайфстайл, історії успіху тих, хто прорвалися та багато цікавого. Художній арт для іграшок.

“GameDev Art”. Левел-дизайн, створення персонажів, музика, створення історій. Творчість при створенні гри в її найвищому прояві.

“Workshops”. Деякі теми вимагають більш детального розкриття, ніж це можливо на пів годинній доповіді. Цей потік саме для таких майстер класів, де прямо на місці можна навчитись чомусь новому.

Виставкова зона – місце, де кожен може представити свої розробки в сфері ігрової індустрії (напрацювання, технології, ігри, продукцію, що корисна розробникам та багато іншого), а учасники – спробувати це все на місці!

Проте, у нас багато оновлень!

Цього року ми приділимо багато уваги кіберспорту та його впливу на

ігрову індустрію, а також розглянемо найпопулярніші технологічні прориви - AR/VR в сфері розробки ігор!

Програму події доповнить ігрова частина: шоу-кейси, представлення розробок GameDev.

Детальніша інформація - на сайті http://gamedev.lviv.ua/ Стежте за новинами в наших соціальних мережах https://www.facebook.com/startuplviv/

Контактна особа: Михайлишин Олег Email: omykhailyshyn@startup.lviv.ua Tel: 093 705 20 81

Зареєструватись можна за посиланням- http://gamedev.lviv.ua/registration/Використайте спецiальний промокод на знижку: GAMEDEV15ITCP

Організатор: LembergTechBusinessSchool: організація з 9-річною історією проведення успішних конференцій: LvivMobileDevelopmentDay, LviviCamp, Game Craft Conference Kyiv, Lviv PM Day та LvivFreelanceForum.

#gamedevelopment #conference #ITevents #mobiledevelopment #трендывIT #ITивенты #ITвмире

bottom of page