top of page
Пошук

Let's Talk: Web Apps Development Environment Practices: Pros and ConsAMC Bridge запрошує на онлайн-мітап Web Apps Development Environment Practices: Pros and Cons.


Універсального ключа до розв’язання усіх девелоперських проблем не існує. Але з’являється безліч нових інструментів, які полегшують життя програмістам та істотно покращують швидкість розробки.

Бачите такі рішення? Не бійтесь експериментувати та впроваджувати їх, — переконаний Павло Шепілов (Software Development Engineer, AMC Bridge). Спираючись на свій семирічний досвід у розробці, він зробить огляд середовища розробки вебдодатків та розповість про рішення, які можуть стати вам у пригоді.


Про що поговоримо?

🔹 з чого складається середовище розробки та які вимоги до нього існують;

🔹 про способи реалізації вимог, а також про плюси та мінуси цих інструментів, починаючи від простого до найбільш комплексного;

🔹 як розробники можуть покращити поточне середовище для розробки складних вебдодатків.


Підготуйте питання — ми відповімо на них під час Q&A сесії в кінці мітапу!


Мітап буде корисним для веброзробників, тім лідерів, архітекторів і всіх, хто коли-небудь брав участь у підготовці середовища вебдодатків. 


Зустрічаємось онлайн 16 вересня о 18:30


Рівень складності: базовий


Мова презентації: російська 


Участь у мітапі безкоштовна, але попередня реєстрація обов'язкова  —  лінк (посилання для участі буде надіслано всім зареєстрованим учасникам в день мітапу після 15:00).


До зустрічі! 

__________

AMC Bridge — одна з 15 IT-компаній світу з розробки інженерного ПЗ. Ми працюємо з лідерами CAD-індустрії та технологічними стартапами. Понад 20 років наші розробки застосовуються у виробництві, будівництві та архітектурі. Ми спрощуємо робочі процеси інших галузей, щоб їм було легше змінювати світ.

bottom of page