top of page
Пошук

8 та 9 листопада запрошуємо приєднатися до JS Fest 2019 AutumnJS Fest пройде вже втретє та за традицією збере 600+ розробників. Організатори гарантують дружню атмосферу і міжнародний досвід, адже доповіді будуть від кращих фахівців США та Європи.


Знову поринаємо в атмосферу свіжих JS-трендів та продуктивного навчання. Серед тем осіннього JS Fest: frameworks, js backend, embedded & mobile, AI + JS, architecture & design, testing, gamedev.Перші спікери вже на сайті, а серед них:


Asim Hussain, Cloud Developer Advocate в Microsoft. Допомагає розробникам з написанням JavaScript додатків на Azure і Microsoft cloud платформах. Має понад 18 років досвіду роботи в Google, Microsoft і European Space Agency.


Dr. Venkat Subramaniam приїде до України вперше. Він — автор і засновник Agile Developer, Inc., творець agilelearner.com. Venkat - співавтор кількох технічних книг, одна з яких - «Jolt Productivity 2007» - отримала нагороду Practices of an Agile Developer.


Rowdy Rabouw - веб-розробник з більш ніж 20-річним досвідом роботи з HTML, CSS, JavaScript. Працює фрілансером з 2004 року. Зараз він — провідний розробник проектів JavaScript та NativeScript.


Нагадуємо про amazing-атмосферу конференції: нові знайомства, networking, розіграші цінних призів від партнерів, а також традиційне запальне Afterparty з фуршетом.


Більше деталей за посиланням: http://bit.ly/2JJ6ktU


Промокод на знижку 10% - D-ITCAREERPR-10

bottom of page