top of page
Пошук

Тренінг «Вибір тренера для компанії: як не потрапити в халепу?»Багато HR і Education managers ставлять собі питання: як вибрати тренера для компанії?


Зазвичай доводиться діяти за натхненням: питати в HR-чатах, друзів, придивлятися на конференціях, мітапах. Але ймовірність того, що цей тренер, який успішно себе зарекомендував у одних, підійде саме вашій команді - 50/50.


Але є ряд критеріїв, які можуть неабияк полегшити це завдання і збільшити ймовірність правильного вибору.


Саме тому ми розробили тренінг, на якому наш спікер, Олеся Ульянова, поділиться практичними знаннями та своїм досвідом в підборі тренерів.


Ми розглянемо 5 основних проблем підбору:


1. Традиційні, онлайн і комбіновані тренінги: переваги для компаній та недоліки. Як вибрати свій тип?

2. Внутрішній і зовнішній тренінг: можливості та загрози. Особливості виховання внутрішнього тренера і підводні камені зовнішніх. Що краще?

3. Постановка завдань і цілей тренінгу. Передтренінгова підготовка. Як зібрати запит всередині колективу? Як потім узгодити з керівництвом? Чи потрібно демо? Як правильно сформувати групи?

4. Методи оцінки ефективності навчання.

5. Посттренінгова підтримка. Через скільки потрібно збирати зворотний зв'язок і як це робити?


Всі ці знання допоможуть вам вибрати правильну людину, яка дійсно допоможе вашій команді прокачатися, а вам зберегти час для пошуку і гроші для компанії. Тому, щоб встигнути купити квитки по самій вигідною ціною, реєструйтеся прямо зараз у формі нижче. Це допоможе вам розібратися, який тренер підходить саме вам.


Тому переходите за посиланням: https://it-grow.com/event/external-training/, щоб зареєструватися і до зустрічі!


Дата: 9 листопада

Час: 10:00 - 18:00

Вартість: 2700 грн


Посилання на сайт: https://it-grow.com/

Посилання на фейсбук: https://www.facebook.com/events/371170236908426/


bottom of page