top of page
Пошук

Як влаштований мозок ІТ-спеціаліста? Серія вебінарів від Innovecs 🧠


Дипломований психолог з 10-річним досвідом роботи та Software Developer компанії Innovecs — Родіон Азнауров — розпочинає серію безплатних вебінарів, присвячених роботі нашого мозку.


Поведінка оточення, наше світосприйняття, стрес, баланс між роботою та відпочинком, time management, task switching, емоції, взаємодія між людьми — питання, з якими ми стикаємося щодня. Відповіді на них знає наш мозок. Для виведення мозку з автопілота та переведення його до раціональної частини нашого «Я» — Innovecs організовує серію вебінарів, покликану поглибити знання ІТ-спеціалістів про роботу нашого мозку.


🔵 Чому актуально?

Зазвичай, психологи мають поради, як впоратись із таким об’ємом задач, правильно відпочивати, але… Психологи не кодять, не працюють в IT та не занурені в специфіку індустрії. Отож Родіон Азнауров розповість про шість зон головного мозку, які відповідають за формування нашої реальності, а також як їх застосовувати за максимальною ефективністю.


Крім того, слухачі лекцій дізнаються, як відрізняти емоції та використовувати їх на свою користь; що таке «ego depletion» і як це впливає на нас; як не потрапити в небезпечну пастку під час виконання кількох завдань одночасно; вплив overtime на мозок та як давати йому відпочивати.


🟣 Про що розкажемо?

Серія вебінарів складається з десяти випусків, присвячених кожній частині нашого мозку. Під час безплатних онлайн-лекцій тривалістю в одну годину Родіон надасть учасникам івентів збалансований матеріал між теорією та практичними прикладами із життя та ІТ сфери.


Перша лекція відбудеться 15 квітня о 13:00. Щочетверга, ми зустрічатимемось online впродовж 10 тижнів.


На першому вебінарі поговоримо про таке:

— Які бувають типи уваги, їхня механіка та відмінності;

— Оптимізація уваги;

— Небезпека перевантажень та мультизадачності (так-так);

— Фізичні, фізіологічні та когнітивні «відволікатори» уваги;

— Практичні рекомендації.


🔵 Календар Small Talks від Родіона Азнаурова

15.04 — Увага, мозок та ІТ.

22.04 — Стрес, мозок та ІТ.

29.04 — Емоції, мозок та ефективність в ІТ.

06.05 — Перемикнутися, відновитися та відпочити в житті ІТ.

13.05 — Як психолог заходив в ІТ. Всі психологічні секрети та пастки на шляху до нової професії.

20.05 — Трудоголізм в ІТ.

27.05 — «Складні працівники». 4 стратегії спілкування.

03.06 — В пошуках мотивації в ІТ та за його межами.

10.06 — Міфи та стереотипи про айтівців. Розбираємося в основах.

17.06 — Концепція інформаційної воронки — як мозок будує нашу реальність.


🟣 Хто викладач?

Родіон Азнауров присвятив вивченню головного мозку більшість свого життя. Його досвід охоплює 10+ років практики, 100+ тренінгових програм у п'яти країнах світу, а також 1000+ годин індивідуальних консультацій.


У пошуках нових знань він вивчав нейропсихологію і нейробіологію, езотеричні практики та підходи. Написав книгу «Принцип легкості» і заснував власний тренінговий центр. Розуміючи необхідність постійного тренування мозку, у 2014 році Родіон став frontend-розробником, а пізніше — React Native розробником і лідом команди в компанії Innovecs. Веде блоги в Instagram і Facebook, а також надає консультації тим, хто потребує психологічної підтримки.


🔵 Як приєднатися?

Приєднатися до small talk можна за допомогою реєстрації за посиланням: https://bit.ly/2QY5DTL.


Перед початком вебінару організатори надішлють запрошення в календар. У день події учасники отримають посилання на трансляцію та чат, де всі будуть мати можливість поставити питання.


Детальніше про серію вебінарів, присвячених роботі нашого мозку, читайте на Facebook-сторінці InnoHub.


Контакти InnoHub для довідок: innohub@innovecs.com, 095 852 0905.Про Innovecs

Innovecs — це глобальна компанія з розробки програмного забезпечення з офісами в Нью-Йорку, Сан-Франциско, Лондоні, Франкфурті, Берні та Тель-Авіві, а також R&D центром в Україні. Компанія спеціалізується на наданні ІТ-послуг у сферах постачання та логістики, роздрібної торгівлі та електронної комерції, охорони здоров'я, медіа та реклами, фінтеху, ігор та розваг. Компанія входить до списку Inc. 5000 — підприємств США, що демонструють найшвидші темпи розвитку, а також відзначена у рейтингу Global Outsourcing 100® та переліку 50 найбільших українських IT-роботодавців.

bottom of page