top of page
Пошук

Innovecs оголошує набір на безкоштовний навчальний курс з Talent Sourcing від InnoCamp

Навчання стартує з 1 квітня, а 15 кращих випускників продовжать співпрацю з Innovecs.


Innovecs розпочав набір на навчальну програму з Talent Sourcing на базі власної навчальної платформи InnoCamp. Це вже 6-й курс від InnoCamp, покликаний розвивати компетенції майбутніх фахівців у сфері ІТ в Україні. Компанія вже провела курси для QA Manual та Automation QA фахівців, Front-end інженерів, Unity розробників, Scrum майстрів, а понад 50 випускників вже розпочали свій кар’єрний шлях в Innovecs.


Innovecs запрошує на безкоштовне навчання усіх, хто має бажання та мотивацію розвиватися як професійний Talent Sourcer. Заняття розпочнуться вже з 1 квітня, а 15 кращих випускників продовжать співпрацю з Innovecs у Talent Searching Center компанії. Всі учасники отримають сертифікат InnoCamp з персональним ID та digital бейдж.
Яка тривалість навчання?


Загальна тривалість курсу з Talent Sourcing — 30 годин. Програма Talent Sourcing передбачає 5 тижнів навчання та включає 6 навчальних модулів:


1. Technical Essentials

2. Recruitment Research

3. Technical Sourcing

4. Copywriting and Storytelling

5. Sales Pitch

6. Talent Sourcer’s personal brand


Заняття проходитимуть щовівторка, четверга та суботи. Детальна програма доступна за посиланням.В якому форматі пройде навчання?


Навчальні сесії відбуватимуться в онлайн форматі та складається з воркшопів за напрямом підготовки, додаткових soft skills тренінгів та матеріалів для самостійного вивчення. Воркшопи та вебінари в командах проходитимуть за методологією EduScrum. Разом з експертами з управління талантами учасники курсу розглянуть кейси з портфоліо Innovecs.Що отримують випускники?


Окрім можливості продовжити співпрацю з Innovecs у Talent Searching Center компанії, всі учасники отримають сертифікат InnoCamp з персональним ID та digital бейдж. Після успішного завершення навчального курсу Talent Sourcer випускники зможуть:

  • розуміти тенденції ринку праці в IT-галузі

  • формувати стратегію пошуку талантів

  • готувати профілі та карту пошуку кандидатів

  • використовувати сучасні інструменти пошуку кандидатів

  • проводити якісний скринінг кандидатів

  • знаходити резюме кандидатів на позиції різного рівня

  • вести базу кандидатів в ATS.Як зареєструватись?


Участь у програмі junior-рівня є безкоштовною для учасників, які успішно пройдуть асесмент з командою Talent Acquisition. Головна вимога до кандидатів — знання англійської на рівні Intermediate (B1). Якщо ти впевнений у своєму рівні — переходь до наступних кроків:


Заповнюй реєстраційну форму та додай мотиваційне есе англійською на сайті innocamp.ua. Організатори надішлють подальші інструкції на вказаний при реєстрації e- mail.

Бери участь в онлайн асесменті з командою Talent Acquisition.

Проходь самооцінку перед навчальним курсом, щоб визначити сильні сторони та зони розвитку, і welcome on board!


Дедлайн подачі заявок — 26 березня 2021 року.

Старт занять з Talent Sourcing — 1 квітня 2021 року.


Контакти InnoCamp для довідок: innocamp@innovecs.com, 044-593-77-94. 

InnoCamp — це навчальна платформа від Innovecs, спрямована на розвиток IT-фахівців на базі кращих міжнародних бізнес-практик. Ініціатива передбачає різноманітні напрями — від програми стажування нових талантів до вдосконалення технічних, менеджерських і лідерських навичок. InnoCamp надає учасникам можливість отримати практичні навички через повне занурення в реальні міжнародні проєкти.


Innovecs є міжнародною IT-компанією з розробки програмного забезпечення, яка допомагає бізнесам розвиватися, трансформуватися та впроваджувати інновації за допомогою спеціальних цифрових рішень. Компанія входить до списку Inc. 5000 — підприємств США, які демонструють найшвидші темпи розвитку, а також відзначена у рейтингу Global Outsourcing 100® та переліку 50 найбільших українських IT-роботодавців.

bottom of page