top of page
Пошук

Інтерактивний курс з розвитку емоційного інтелекту для айтівців


Бізнес цінує співробітників із високим рівнем емоційного інтелекту (EQ). Тому що це стресостійкі люди, які добре керують своїми емоціями, вміють комунікувати, знають як розв’язувати проблеми та не бояться приймати рішення.


Високий рівень EQ позитивно впливає на всі аспекти життя, як професійного, так і особистого: у вас є більше шансів створити тісні зв’язки з тіммейтами або друзями; ви мотивуєте оточення своїм рівнем самовладання та з‘являється більше шансів на просування кар‘єрною дробиною.


Досвідчені програмісти розуміють, що для розвитку себе як професіонала потрібно розвивати не тільки технічки навички, а й soft skills. Практика показує, що хороший технічний спеціаліст, який має проблеми з комунікацією, зазвичай менш ефективний на проєкті, аніж спеціаліст, який вміє брати на себе відповідальність та краще справляється зі стресом.


Для розуміння своїх емоцій та здатності керувати ними, InnoCamp by Innovecs запускає інтерактивний онлайн-курс Four practical domains of Emotional Intelligence.


Тренінг дає практичний огляд того, як покращити 4 сфери емоційного інтелекту: самосвідомість, самоуправління, соціальна свідомість та соціальний менеджмент.


Команда InnoCamp компанії Innovecs розробила курс з EQ у вигляді гри: ви обираєте собі аватара та відправляєтеся у business trip задля покращення навичок EQ. Під час віртуальної бізнес-подорожі гравець дізнається про 5 компетенцій емоційного інтелекту на життєвих прикладах.


Тривалість проходження інтерактивного курсу — 1 година. Ви маєте можливість призупинити проходження та повернутися до нього пізніше, прогрес зберігається.


Після закінчення курсу ви зможете:

  • Дати визначення емоціям та розуміти їх причину

  • Опанувати розумові та тілесні методи EQ

  • Застосовувати спеціальні методи управління емоціями

  • Правильно реагувати на стрес на роботі

  • Проявляти емпатію під час спілкування

  • Аналізувати поведінку інших людей

  • Бути лідером та мотивувати ваше оточення

  • Застосовувати метод ненасильницького спілкування в реальних та робочих ситуаціях; змінити звичну стратегію поведінки в конфліктних ситуаціях із реактивної на усвідомлену та співчутливуПройти інтерактивний курс можна за посиланням

bottom of page