top of page
Пошук

12 травня у Львові відбудеться HR Connect Conference 2018HR Connect Conference 2018 – Конференція, участь у якій дозволить вам чудово розібратись у тенденціях ринку, та набути навичок, які вплинуть на ваше професійне майбутнє.

Зустріч спрямована на те, щоб ви могли побачити та оцінити зміни, які відбуваються в HR сфері, допоможе прийняти найбільш правильні рішення щодо вдосконалення існуючих HR стратегій та впровадження нових.

Ми детально обговоримо методики, якими користуються спеціалісти у сфері рекрутингу та HR. Також будуть розглянуті основні питання автоматизації процесів в компанії, видів активного рекрутингу, способів мотивації співробітників, управління зовнішнім HR-брендом.

Дискутуватимемо про те, як завоювати увагу кандидата та як втримати працівника в компанії.

Розповімо чому важливо інвестувати в корпоративну культуру та як підвищити рівень щастя в колективі :)

У події візьмуть участь більше 10 досвідчених доповідачів та понад 200 учасників з усієї країни.

Проведіть день з користю для вашої кар’єри та розвитку разом із лідерами провідних компаній, однодумцями та професіоналами.

----------------------------------------- Приєднуйтесь до телеграм каналу: https://t.me/hrconnect Знижки тільки для учасників каналу, розіграші квитків та анонси подій! -----------------------------------------

Подія відбудеться 12 травня в готелі “Dnister Premier Hotel”, котрий знаходиться у самому центрі міста, на вулиці Яна Матейка, 6.

Зареєструватися можна тут: https://goo.gl/ppueo6

Якщо у Вас залишились запитання, тоді сміливо ставте їх нам: info@hrconnect.com.ua

#HRбренд #HR #ITHR #HRмероприятия #HRстратегия #событиявHR

bottom of page