top of page
Пошук

GlobalLogic Kharkiv запрошує на MS TechTalkGlobalLogic запрошує вас взяти участь у GlobalLogic Kharkiv MS TechTalk, що охопить такі теми: Market Trends in Microsoft Azure, Interactive Data Visualization by Microsoft Power BI та Azure Cosmos DB: DocumentDB API.

Участь у заході відкриє для розробників .Net та усіх бажаючих нові можливості для підвищення свого експертного рівня — надасть розуміння найактуальніших трендів в технологіях Microsoft та допоможе у практичному використанні новинок Microsoft.

Де: Fabrika.space: сo-working, event zone, bar and lots of inspiration (Харків, вул. Благовіщенська, 1)

Коли: 13 червня (вівторок), з 18:00 до 21:00.

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації: https://2event.com/uk/events/882538

Програма:

18:00-18:30 — Реєстрація, кава 18:30-18:40 — Welcome speech, Dmytro Kuiavets 18:40-19:20 — Андрій Гненний — “Market Trends in Microsoft Azure” 19:20-20:00 — Андрій Горда — “Azure Cosmos DB: Можливості, практичний досвід та оптимізація” 20:00-20:40 — Andrey Antilikatorov — “Power BI: Tips & Tricks” 20:40-21:00 — Вільне спілкування

Спікери і доповіді:

Андрій Гненний “Market Trends in Microsoft Azure”

Андрій зробить огляд основних трендів у Microsoft Azure та найцікавіших напрямків розвитку цієї хмарної платформи. Ви також дізнаєтеся, чому та з чого почався активний розвиток Azure, що необхідно ринку та з якими рішеннями прийшов Microsoft, як ці рішення впливатимуть на підходи у розробці надалі.

Андрій Горда “Azure Cosmos DB: Можливості, практичний досвід та оптимізація”

Огляд властивостей, завдань та рішень Azure Cosmos DB очікує вас під час доповіді Андрія Горди. Андрій поділиться практичним досвідом з розробки та оптимізації системи на базі цього сервісу та розповість учасникам найцікавіші анонси Cosmos DB з нещодавньої конференції Microsoft Build 2017 (Seattle, WA).

Андрій Антілікаторов “Power BI: Tips & Tricks”

Power BI — це послуга для бізнес-аналізу від Microsoft, що забезпечує інтерактивну візуалізацію з можливостями самообслуговування бізнесу. Андрій розкриє секрети того, як Power BI виглядає зсередини, порекомендує, коли використовувати потужність BI, поділиться найкращими практиками та обмеженнями з використання цієї технології.

Приходьте знайти нові цікаві знайомства, знання та мотивацію!

#net #ITevents #ITивенты #GlobalLogic #ITвУкраине #meetup

bottom of page