top of page
Пошук

Візьми участь у наймасштабнішій науковій конференції України - Falling Walls Lab Kyiv 2017Falling Walls Lab Kyiv – це регіональна наукова конференція, яка відбувається в рамках Falling Walls Conference, заснованої у Берліні, Німеччина. Головна мета події – сприяти розвитку наукових і підприємницьких інновацій та стимулювати обмін досвідом між науковцями та професіоналами різних сфер діяльності.

Переможець Falling Walls Lab Kyiv вирушить представляти свій проект на фінальній конференції у Берліні, яка щороку збирає 100 учасників з 50 країн світу.

Регламент конференції: три хвилини на доповідь і три слайди презентації. Це спростовує міф про те, що складне неможливо пояснити швидко і доступно.

Ми шукаємо: • молодих геніїв; • носіів та генераторів ідей, бізнес-моделей; • з володінням англійською мовою на рівні не нижче Advanced; • кандидат повинен мати ідею, діючий прототип, бізнес-модель або результат науково-дослідницької роботи стосовно теми доповіді. Конференція відбудеться 30 вересня 2017 року в НСК «Олімпійський», Хол Чемпіонів.

Кінцевий термін прийому заявок на участь: 10 вересня 2017 року.

Подавай заявку! Покажи себе і зміни майбутнє: http://falling-walls.com/lab/apply

Детальну інформацію про проект шукай на сайті: http://klitschkofoundation.org/projects/science/falling-walls-lab-kyiv/

#conference #ITevents

bottom of page