top of page
Пошук

Ecoinfo — система моніторингу якості повітря із Дніпра зайняла перше місце в національному конкурсі25 травня відбувся фінал національного конкурсу IT проектів з е-демократії EGAP Challenge, який уже вдруге проходить в рамках Програми EGAP.

Програма спрямована на впровадження е-врядування в Україні – просування і налагодження роботи інструментів е-демократії та е-послуг в 4-х пілотних областях: Вінницька, Дніпропетровська, Луцька і Одеська області. Программа проводиться Фондом Східна Європа та Фондом InnoveBridge, при підтримці Cisco та IBM.

Серед активностей програми в грудні 2016 було проведено конкурс, в рамках якого майже із 200 поданих заявок було відібрано 16 проектів у 4-х напрямках: Інфраструктура, Екологія, Агро і Освіта. Проекти пройшли інкубацію у регіональних партнерів.

В EGAP Dnipro проходили інкубацію Ecoinfo – система моніторингу якості повітря в напрямці Екологія, Fractal – візуальний конструктор IoT для обладнання вузівських лабораторій в напрямці Освіта і проект SafeWayUa – система безпеки громадського транспорту.

Всі проекти з Дніпра отримали призові місця:

Проект Ecoinfo – перше місце в напрямку Екологія і грошовий приз 250 000; Проект Fractal – друге місце в напрямку Освіта і грошовий приз 150 000 грн; Проект SafeWayUa – друге місце в напрямку Інфраструктура і грошовий приз 150 000 грн.

Фінал відбувався в рамках Форуму інтернет-діячів Iforum, який в 2017 році зібрав близько 9300 учасників і став найбільшою конференцією у напрямку IT в Україні.

В минулому конкурсі EGAP Challenge також перемогли портфельні проекти EGAP Dnipro OpenDataBot, EduPay і PhotoFact.

Слідкуйте за новинами наших друзiв EGAP Dnipro, щоб дізнатися про анонс наступного конкурсу!


bottom of page