top of page
Пошук

IT-конференція та Ярмарок вакансій в Чернівцях


«Європейська асоціація програмної інженерії» EASE проведе IT-конференцію та ярмарок вакансій в Чернівцях. У заході візьмуть участь великі IT-компанії України, серед яких: ALLSTARSIT, Укртелеком, NIX, Powercode Academy, Digital Data Consulting, KeepSolid, Drivovo, IdeaInYou та ін.– Зараз як ніколи важливо підтримати ІТ-індустрію, яка є одним з головних китів української економіки. З початком війни величезна кількість бізнесів перемістилася в західну частину нашої країни.

Для мотивації фахівців залишатися в Україні та роз’яснення ситуації на ринку ми проведемо захід з представниками ІТ-індустрії, обговоримо основні болі та шляхи їх вирішення, представимо ІТ-компанії, які продовжують працювати та розширювати свої команди в умовах війни,

коментує Владислав Савченко, Президент Європейської асоціації програмної інженерії.


Любов Мочалова, CEO Європейської асоціації програмної інженерії, зазначає, що одне із завдань Асоціації – приносити користь компаніям-резидентам EASE та тим, хто хоче до неї приєднатися.– Нещодавно ми провели декілька зустрічей з власниками IT-компаній в Чернівцях, Ужгороді й інших українських містах західного регіону. Побачили, що люди готові збиратися та спілкуватися. В умовах війни дуже важливо не втрачати зв'язок з колегами всередині індустрії. Саме тому ми розпочали з таких маленьких мітапів, а продовжимо повномасштабною конференцією з крутими спікерами, які презентують свої компанії та поділяться експертизою.


Любов Мочалова додає, що ярмарок вакансій є робочим інструментом із залучення максимальної кількості релевантних співробітників у компанії. Тому команда EASE прийняла рішення продовжувати робити такий формат заходу в тих регіонах, де це наразі можливо та затребувано.


Для кого подія?

– представників ІТ сектору;

– здобувачів роботи;

– світчерів, які хочуть ввійти в айті;

– для ІТ-фахівців рівня Junior, Middle, Senior.


Протягом дня потенційні здобувачі та гості заходу зможуть пройти пробну співбесіду, познайомитись із культурою роботи в IT-компаніях, поринути в нетворкінг, послухати виступи спікерів, які є топменеджерами та HR-директорами компаній, отримати корисну інформацію про працевлаштування.Дата: 14.05

Час: з 10:00 до 16:00

Вартість участі: БЕЗКОШТОВНО

Захід пройде з дотриманням норм безпеки


📍 Вхід лише за попередньою реєстрацією: https://bit.ly/3w3vJVU


В цілях безпеки місце проведення заходу буде повідомлено особисто усім зареєстрованим відвідувачам.


bottom of page