top of page
Пошук

Міжнародна конференція “Управління персоналом - Досвід за кавою 2017”13 травня проводиться найуспішніша в Україні Міжнародна конференція “Управління персоналом - Досвід за кавою 2017”

Традиційним гаслом конференції буде: "Практика, практика і тільки практика..!"

Трішки цифр по конференції:

7 рокiв поспіль проводиться цей захiд 100-150 осіб приблизна кількість учасників, яка відвідує нас кожен рік 5 країн-учасниць (серед яких Великобританія, Швейцарія, Бельгія, Росія, Україна).

Конференція відбуватиметься у два потоки, тому у Вас завжди буде вибір як найефективніше інвестувати свій час. В кожному з потоків виступатимуть спікери-практики з реальних компаній, які ділитимуться практичними кейсами щодо проблемних та актуальних сьогодні тем рекрутингу, компенсацій, комунікацій та компетенцій, особистого розвитку HRD, онлайн навчань для компанії і все це через призму найактуальнішого на сьогодні HR-тренду - ГЕЙМІФІКАЦІЯ: як глибокі речі подати простим, доступним способом через гру.

Протягом конференції Ви будете не тільки слухати доповіді, ми підготували для Вас спеціальні завдання, які допоможуть вже і зараз спробувати на собі нові нестандартні HR-підходи.

В результаті конференції Ви отримаєте:

  • Інформацію про нові тренди в розвитку HR-сфери.

  • Практичні інструменти та інструкцію по їх застосуванню в роботі.

  • Нові знайомства, заради яких не треба буде нав'язуватись комусь, все буде відбуватись у легкій, невимушеній формі та атмосфері.

  • Професійне коло спілкування. Попри основні доповіді Ви цілий день будете в професійному середовищі, де зможете поспілкуватись з колегами з різних сфер та країн.

  • Багато позитивних емоцій та незабутніх вражень. Конференція "Досвід за кавою" вже давно здобула статус найтеплішої та найемоційнішої конференції в Україні.

Тому не втрачайте часу та реєструйтесь на Міжнародну конференцію “Управління персоналом - Досвід за кавою 2017".

Для реєстрації використовуйте це посилання

Програма конференції:

Олена Терзінова “Гейміфікація процесів рекрутингу”.

Віталій Бєлов “Особистий розвиток: від рутини до пригод”.

Оксана Кондратенко “Принцип "казино": нестандартний підхід до формування компенсаційних пакетів”.

Костянтин Харський “Пофутболимо? Як за допомогою гри розвинути базові управлінські навички міддл-менеджменту?”.

Олена Івашина "Гейміфікація системи навчання на прикладі Platinum Bank".

Jerome McGillivray (Великобританія) “Ігри, в які грають люди. Або чому працівники не люблять традиційні тімбілдинги, і як в ігровій формі згуртувати команду та зруйнувати комунікаційні бар’єри”.

Sabrina Bruehwiler (Швейцарія-Великобританія) “Нові підходи до зацікавлення,заохочення, стимулювання та утримання персоналу (з точки зору компанії Octalysis)”.

David Zоllner (Бельгія) "Як створити успішний онлайн курс на основі гри? Дорожня карта".

У травні HR-дороги ведуть до Львова!

#HRкавярня #HRмероприятия #HRстратегия #HRбренд #событиявHR #HR #ITHR #поискперсонала #recruiting #конференция #management #conference #ITрекрутинг #рекрутинг #развитиеперсонала #Досвiдзакавою

bottom of page