top of page
Пошук

Запрошуємо на мітап: "Роль Data Science у продуктових компаніях"25 лютого Борис Працюк та Олександр Савсуненко говоритимуть про роль data science у продуктових компаніях, поділяться власним досвідом та спостереженнями.


Реєстрація: http://bit.ly/2SibXU5Борис Працюк, CTO, Scalarr


Тема виступу: How Big Data and Data Science help fight with fraud

Закінчив з відзнакою кафедру фізичної та біомедичної електроніки КПІ у 2007 році за спеціальністю “Фізична та біомедична електроніка”, а у 2012 році захистив дисертацію на факультеті електроніки в КПІ. Зараз працює CTO у компанії Scalarr.


Борис розповість про те, як у світі цифрової реклами погані хлопці крадуть гроші у розробників додатків, що показують рекламу у своїх додатках. Як з точки даних виглядають різні типи фроду. Як організована інфраструктура усього рішення та які потрібно мати ролі. І наостанок, розкриє мегатаємницю: різниця між data science в аутсорсі та продукті.Олександр Савсуненко, Senior Research Engineer

Тема виступу: Levelling up your data flow

Олександр має досвід створення AI / ML алгоритмів для бізнес-додатків. Працює з найсучаснішими алгоритмами CV. Раніше розробляв CV-рішення для редактора фотографій Luminar.


Помилки та відкриття з випуску в моделі в продакшн: Як працювати зі зростаючими датасетами? Як побудувати ітеративну систему розробки ML моделі? Чому в data science потрібні QA і яка їх роль?


------------------------

Дата і час: 25 лютого, 19:00-21:00.

Локація: Creative Quarter, Gulliver, 12 поверх, Спортивна площа, 1a, Київ.

Реєстрація: http://bit.ly/2SibXU5

------------------------


Ціни:

До 12 лютого - 300 грн

З 13 лютого - 450 грн


Знижки:

5% — від 2 квитків

7% — від 3 квитків

10%— від 5 квитків

25% – студентам. Щоб отримати знижку, необхідно надіслати фото студентського на info@data-science.com.ua.


Промо-код на додаткову знижку для наших читачів: DSUA_itcp-ua

bottom of page