top of page
Пошук

Міжнародна студентська організація BEST проведе HACKathon у режимі нон-стоп у Львовi7-8 жовтня міжнародна студентська організація BEST проведе HACKathon у режимі нон-стоп. Протягом 24 годин студенти матимуть змогу спробувати сили в одній з трьох категорій:

  • Mobile Application Development

  • Web Service

  • Desktop Game Development

Завдяки співпраці з провідними IT-компаніями Львова, змагання сприяють комунікації студентів з представниками компаній, потенційними роботодавцями.

Для студентів – це шанс проявити себе перед компаніями, розширити комунікації, отримати подарунки та просто пофанитися. Зацікавило? Тоді збери свою команду і доведи, що вона найкраща!

Для компанії – це можливість підтримати нові ідеї та рішення, а також знайти собі потенційних працівників, побачивши їх «у дії». Якщо Ви прагнете знайти молодого перспективного працівника серед студентів-програмістів, то BEST::HACKathon – це саме те, що Вам потрібно! Організатор: Міжнародна студентська організація BEST Lviv. Місце проведення: офіс Tickets.UA. Веб-сайт: www.hack.best-lviv.org.ua FB: fb.com/best.hackathon/ Twitter: /BEST_HACKathon

#hackathon #ITevents #mobiledevelopment #трендывIT #ITвмире #ITвУкраине #ITивенты #Frontend

bottom of page