top of page
Пошук

21 квітня у Львові відбудеться AI&BigData Conference 201821 квітня у Львові вкотре пройде AI&BigData Conference 2018 — міжнародна одноденна конференція, яка проводитиметься у 4 потоки, на 3-ох з яких ви зустрінетеся зі суто технічним вмістом у галузях аналізу великих даних, інструментів обробки даних, зберігання, а також використанню штучного інтелекту; 4-ий потік — Business наповнений реальними кейсами правильного застосування сучасних технології. Eксперти галузі розкажуть простою мовою про впровадження інновацій для підвищення ефективності бізнесу.

У рамках конференції планується зібрати 300 учасників та 28+ спікерів, відповідно ви обов’язково зустрінемось з упізнаваними професіоналами, талановитими мідлами, а також джунами-оптимістами, щоб обговорити останні новини розвитку Big Data & Data Science інструментів, новітні розробки у сфері AI, а також різнобарвне використання ML. В програмі ви знайдете практичні та технічні презентації справжніх практиків - знавців своєї справи, які працюють у провідних компаніях. Вони поділяться своїми рекомендаціями, інструментами, моделями, успіхами та невдачами.

Участь у заході буде корисна всім, оскільки AI&BigData Conference — це масштабний мозговий штурм, на якому ви:

— як учасник, зможете поставити важливі для вас запитання спеціалістам галузі та отримати кваліфіковану відповідь, надихнетесь ідеями нових проектів, заведете нові знайомства, чи потусите зі старими-добрими друзями. — як спікер вдосконалите свої презентаційні скіли та отримаєте корисний зворотній зв’язок; — як спонсор (партнер) проявите себе, як активний гравець ринку та здобудете корисний нетворкінг; — як новачок відкриєте для себе світ штучного інтелекту та великих даних як напрямку розвитку та зрозумієте куди рухатись, щоби стати на стежку успіху.

Це буде справжня зустріч професіоналів, і ми з нетерпінням чекаємо вас тут!

#Коли: 21 квітня 2018

#Де: Львів (готель «Дністер»)

#Зареєструватися: https://goo.gl/7gNcvB

#Сайт: https://goo.gl/BkGFCs

#Фейсбук: https://www.facebook.com/dataconf17

#dataconf #dataconf18 #AIBDConference18 #AIBD2018

Детальнішу інформацію про подію Ви зможете знайти на сторінці заходу у Facebook, а також на офіційному сайті заходу.

#AIBigDataDay #BigData #conference #ITevents #ITвмире #ITвУкраине #ITивенты

bottom of page