top of page
Пошук

IT Weekend Kharkiv: Test Automation & DevOpsTest Automation & DevOps - все частіше чуємо саме таку комбінацію. Яку ж роль відіграє тестування в DevOps? Чому говоримо саме про автоматизоване, а не ручне тестування? На IT Weekend Kharkiv на вас чекатимуть 10 експертів та два паралельних стріми Test Automation та DevOps. Спікери говоритимуть про останні тренди в напрямку DevOps та ділитимуться реальними кейсами роботи з Google Cloud, AWS, Azure, а також досвідом застосування Kubernetes, Terraform. Також обговоримо напрямки тестування продуктивності та IoT пристроїв. Програма заходу знаходиться на етапі формування та постійно оновлюється, тож стежте за новинами! Якщо маєте пропозиції щодо тем доповідей, будемо раді розглянути ваші ідеї до 15 листопада.

Вартість квитків: До 03.11.2018 — 599 грн З 04 по 30.11.2018 — 699 грн 01.12.2018 — 799 грн Традиційно 25% від вартості кожного квитка буде передано до благодійного фонду SoftServe «Відкриті очі» для впровадження проекту «Позитивні кімнати», одну з яких буде відкрито в Харківській обласній дитячій клінічній лікарні.

Реєструйтеся тут: http://bit.ly/2O3W529

Промокод на знижку 5% - ITWKH5info

#softwaretesting #SoftServe #AutomationTesting #ITevents #conference #ITWeekend #ITвмире #ITвУкраине #ITобразование #ITивенты #конференция #DevOps #AWS #Azure #Kubernetes

bottom of page