top of page
Пошук

Зірки технокосмічної галузі, IT-гуру CERN, HP, Intel, IBM: все це на IT Weekend Україна17 вересня у Києві відбудеться 5 міжнародна конференція ІТ Weekend Ukraine. На учасників чекає зустріч з топ-спікерами сфери інновацій та комерційного освоєння космосу, технологічні потоки з провідними IT-фахівцями українських і глобальних компаній, а також підведення підсумків незалежного конкурсу Ukrainian IT Awards.

Організатор однієї з найбільших галузевих конференцій України, компанія SoftServe, анонсувала ряд приємних сюрпризів для учасників. Головною «фішкою» конференції стануть широко відомі на світовій технологічній сцені експерти, які до сьогодні ще не відвідували Україну.

На головній сцені конференції виступить одразу кілька спікерів, що успішно працюють у сфері приватних космічних перевезень. Зокрема, на IT Weekend Ukraine приїде Майкл Куперс, керівник наукового сегменту місії Rosetta Європейського космічного агентства. Гостем конференції також стане Навін Джайн, підприємець і філантроп, власник і співзасновник таких проектів і компаній як MoonExpress, BlueDot, Intelius і InfoSpace. Підтвердили свою участь у конференції й українські розробники з Mars Hopper. Відтак, на головній сцені конференції упродовж дня говоритимуть про найсвіжіші технології та інновації, що вже працюють на благо людства.

На основних технологічних потоках на слухачів чекає насичена програма лекцій та майстер-класів від експертів з Software Development, UI/UX Design, Product Management, Future Technologies, Internet of Things. Доповідатимуть тут також провідні фахівці глобальних компаній Intel, HP, IBM, Європейської організації з ядерних досліджень (ЦЕРН) та ін. Загалом упродовж дня на заході виступлять понад 30 експертів з США, Німеччини, Іспанії, Ізраїлю, Нідерландів, Польщі, Бельгії, Швейцарії та України.

Урочистим завершенням події стане Ukrainian IT Awards - церемонія нагородження кращих ІТ-експертів України. Незалежне експертне журі, до якого входять топ-менеджери найбільших IT – компаній України, обере кращих з кращих у 9 номінаціях: Software Engineering, Software Architecture, Quality Assurance, Project Management, Cyber Security, Business Analysis, Product Management, UI Design і IT Education.

Подбали організатори конференції і про наймолодшу аудиторію: упродовж цілого дня на конференції діятиме окремий Kids Space для дітей віком від 6 до 14 років. На них чекатиме насичена навчальна та розважальна програма.

Зареєструвати дітей на конференцію учасники можуть абсолютно безкоштовно. Для цього потрібно лише зазначити, що Ви плануєте прийти з дитиною, при придбанні квитків. Поспішайте – кількість місць обмежена!

Організатори також обіцяють чимало приємних новин щодо подарунків та вечірки після конференції. За усіма новинами щодо події можна стежите на сторінці заходу у Facebook.

Поспішайте зареєструватися на найгучнішу ІТ-подію року!

PS. Спеціально для нашіх читачів діє промо-код на знижку 10% - "ITCP"

#ITвУкраине #ITevents #ITWeekend #ITивенты #трендывIT #ITвмире #конференция #SoftServe

bottom of page