top of page
Пошук

IT bench: новий проект від рекрутерів для рекрутерівЗараз не так і багато інструментів, якими б можна було ефективно знаходити IT кандидатів в Україні. Але ж треба сказати, що цей ринок розвивається, і з кожним роком з'являється все більше цікавих проектів.Сьогодні ми спілкувалися з Богданом Махом, який є одним із адміністраторів IT HR Club_Lviv та керівником проекту IT bench.

Для початку хотiлося б дiзнатися про ідею та команду IT bench. Розкажiть, будь ласка, як з'явився цей проект. Чому ви вирішили робити проект для рекрутерів?

Усе почалося з професійної спільноти IT-HR Club_Lviv, де я є одним із організаторів. Наша спільнота створена для обміну знаннями та досвідом між рекрутерами, HR, технічними спеціалістами. Ми прагнемо піднімати гострі питання нашої галузі, обговорювати найпоширеніші проблеми та шукати ефективні рішення для них.

Платформа ІТ bench стала одним з таких рішень. Адже рекрутери щодня зіштовхуються з проблемою пошуку кандидатів, обміном інформацією, рекомендаціями тощо.


Скільки людей вже користується IT bench? Та які основні виклики були при створенні цього проекту?

Проект стартував два місяці тому, і вже за цей період об’єднав понад 800 ІТ-рекрутерів, що свідчить про потребу та цінність такого ресурсу, який допомагає досягнути бажаних результатів значно швидше та сприяє ефектифній співпраці та комунікації між рекрутерами різних компаній.

Сама робота над проектом була цікавим досвідом. Адже платформа була нашою спільною ідеєю і всі залучені до неї - дизайнер, розробники, тестувальники та команда волонтерів, вірили у її реалізацію та викладались на 110%. Без натяку на перебільшення - команда мрії.

Найбільшим викликом для нас стала потреба донести до наших потенційних користувачів цінність IT bench - пояснити для чого вона створена та які її переваги. Однак нам вдалося залучити користувачів і постійно збільшувати їх кількість. Ми постійно отримуємо відгуки, опрацьовуємо їх та вдосконалюємо платформу.

Розкажiть, будь ласка, про переваги IT bench серед інших проектів для рекрутинга?

Спілкуючись із людьми, які ніколи раніше не чули про IT bench мене часто запитують: "Це аналог https://djinni.co". Ні, це не так. На Джинні кандидати самі шукають роботу, на IT bench рекрутери обмінюються між собою інформацією про своїх кандидатів і відкриті вакансії.

Наприклад, мій хороший друг (Java розробник) за обідом запитує чи є у моїй компанії відкриті вакансії його профілю, оскільки він зацікавлений у зміні проекту.

На той час відкритих позицій не було, однак я зміг познайомити його з моєю подругою, яка протягом місяця шукала такого спеціаліста і згадала про це на IT bench. Так я допоміг обом своїм друзям. Саме для таких ситуацій і створено наш ресурс.

Чи можете Ви поділитися планами щодо розвитку IT bench? Та що ще ми побачимо у майбутньому?

Ми постійно працюємо над впровадженням нового функціоналу. Хочу подякувати всім користувачам, які діляться своїми враженням від використання IT bench та ідеями стосовно того, як можна вдосконалити цей ресурс.

Найближчим часом, ми плануємо розробити мобільні додатки для Android i iOS, щоб користуватися ресурсом стало ще зручніше.

Нам дуже приємно, що з'являється все більше цікавих проектів для пошуку спеціалистів в IT. Це дуже цікава ідея, і ми будемо раді спостерігати за розвитком цього проекту.

#рекрутер #рекрутинг #ITрекрутинг #ITHR #подборперсонала #HR #ITвУкраине #интервью