top of page
Пошук

Залучайте до згуртованої гри: 7 мотиваційних порад натхненних спортивними командамиРубі Лоу є головою правління в Link Humans в Лондоні. Рубі провела паралелі між спортивними командами та командами в бізнес-середовищі, чого ж вони можуть навчитися один у одного?

Що ж дійсно означає мати мотивовану команду? Можливо мова йде про запал? Чи про спільну роботу в команді? Чи це просто про продуктивність? Істина полягає в тому, що це є поєднанням всіх цих факторів, котрі створюють сильну і високо мотивовану команду.

Якщо Вам не вистачає прикладів як можна замотивувати команду, чому б не проаналізувати приклади успішних спортивних команд? Вони забезпечують надзвичайне натхнення, адже без командної згуртованості, спортивної майстерності, сильного бажання, продуктивності та прагнення, вони б не досягли успіху.

Ось декілька уроків, яких можна у них навчитися:

1. Дивіться на картину ширше

Коли мова йде про мотивацію спортивних команд, річ йде не тільки про успіх кожного окремо, а про дещо більше, зокрема, який вклад ти робиш у команду та, який маєш вплив на неї в цілому. Те ж саме можна сказати і про роботу в діловій середі. Якщо спеціалісти насправді розуміють, який вплив на бізнес вони мають завдяки своїй роботі, то це може слугувати внутрішнім мотиватором. Дозволивши спеціалістам знати як вони впливають на стан компанії, може надзвичайно підвищити їх продуктивність.


2. Святкуйте невеликі успіхи: як індивідуальні, так і командні

Відзначайте успіхи в роботі кожного спеціаліста, адже це дозволить команді побачити, що ви цінуєте їхній вклад у загальну справу. Якщо який-небудь співробітник добре зробив своє завдання, переконайтеся, що Ви достойно оцінили його старання, і він розумів наскільки є цінним талантом.

Навіть просте «дякую» може підвищити мотивацію співробітників. Коли команда разом працює, щоб зробити щось цікаве, то важливо надати загальне заохочення та винагороду.


3. Встановлюйте реальні цілі

Простий, але дуже ефективний метод мотивації – це встановлення реальних цілей. Вони можуть бути як малими, там і масштабними, адже незалежно від розміру це надихає співробітників та дає членам команди мету для подальшої роботи.


4. Майте відкриту систему комунікації

Для того, щоб бути хорошим босом, потрібно слухати своїх співробітників. Коли Ви прислухаєтеся до думки вашої команди, цей фактор може стати для вас виграшним, коли мова йде про мотивацію команди та продуктивність її роботи. Саме тому необхідно створювати зустрічі один на один з Вашими спеціалістами, аби дізнаватися про їх прогрес, та як вони планують розвиватися у майбутньому.

5. Будьте прикладом

Якщо керівник погано працює в команді та демонстративно показує свою втомленість роботою, то можна відразу гарантувати, що таке відношення до праці буде й в інших членів команди. Якщо Ви хочете, щоб ваші співробітники повністю віддавалися справі, то Ви маєте показати, що також зацікавлені в загальному успіху і не боїтеся забруднити руки.


6. Нові обличчя створюють свіжі думки

Деякі відомі спортивні команди запрошують нових тренерів, щоб зробити вступні заняття зі спортсменами – це не тільки є методом навчання нових прийомів та технік, але це також є показником того, що Ви прагнете інвестувати в них час та гроші для вдосконалення особистих навичок кожного члена команди. Це є також досить цікавим досвідом дізнаватися щось нове від іншого спеціаліста.

7. Заохочуйте єдність команди

У кінці кінців, сила команди залежить від людей, які працюють разом та мають спільну мету та цілі. Якщо Ваша команда не може злагоджено працювати, то це показник того, що загальна продуктивність нижче за ту, яка в них могла би бути. Заохочування співробітників до відкритого спілкування, обговорювання проблем – дозволить згуртувати людей та стати єдиним цілим.

Джерело: http://theundercoverrecruiter.com/motivate-team-like-sport/

#руководство #корпоративнаякультура #HRстратегия #развитиеперсонала #карьера #коллеги #management #менеджмент #мотивация #управлениеперсоналом #команда #HRбренд

bottom of page