top of page
Пошук

Організатори ІT Weekend Ukraine зберуть у Києві зірковий склад спікерів17 вересня у Києві відбудеться 5 міжнародна конференція ІТ Weekend Ukraine. Тема цьогорічного заходу - технології майбутнього. Змінам, викликам, перспективам та трендам, що чекають нас вже у найближчі роки, буде присвячений основний потік конференції.

На головній сцені конференції виступить одразу кілька доповідачів, що успішно працюють у сфері приватних космічних перевезень. Вони поділяться прикладним досвідом успішної реалізації амбітних та надскладних проектів.

Вже анонсовано виступи представників European Space Agency, учасника міжнародної космічної місії Rossetta Майкла Куперса (Michael Kueppers) та засновника MoonExpress, BlueDot, Intelius, InfoSpace, мільярдера та філантропа Навіна Хаіна (Naveen Jain).

На технічних стрімах також збереться зірковий склад спікерів з з Intel, HP, IBM та інших глобальних компаній. Загалом на конференції виступлять з доповідями 29 ІТ-експертів з США, Німеччини, Іспанії, Ізраїлю, Нідерландів, Бельгії, Швейцарії, Польщі та України.

Формат конференції передбачає мікс лекцій та воркшопів, одночасно працюватимуть кілька тематичних потоків, присвячених Software Development, UI\UX Design, Product Management, Business Development, Future Technologies, Internet of Things.

Урочистим завершенням події стане IT Awards - церемонія нагородження кращих ІТ-експертів України із яскравою афтерпаті та виступом музичного гурту.

Поспішайте зареєструватися на найгучнішу ІТ-подію року!

Стежте за нашими новинами на сайті та у Facebook.

У разі виникнення запитань напишіть нам на адресу info@itweekend.ua

#ITevents #ITивенты #ITрекрутинг #ITвУкраине #событиявHR #трендывIT

bottom of page