top of page
Пошук

У Львові відбудеться перша в Україні зустріч прихильників комп’ютерного мистецтва «Демосцена»Впродовж 3-5 червня в рамках фестивалю комп’ютерного мистецтва DE:CODED проходитиме конкурс кращих арт-проектів зі створення Демосцени.

Demoscene – це сучасна кіберкультура та напрям комп’ютерного мистецтва, головною особливістю якого є побудова відеоряду у реальному часі за принципом роботи комп’ютерних ігор.

Над створенням проекту одночасно працюватимуть програмісти, дизайнери та музиканти, таким чином цей напрям відображатиме синтез програмування та мистецтва.

Окрім основної діяльності - створення “Демо”, будуть проведені різноманітні заходи для художників, дизайнерів, відеомейкерів, 3D-моделерів, музикантів та проводитиметься окремий конкурс для програмістів. Над проектами працюватимуть учасники з України, Великобританії, Польщі, Фінляндії, Росії та Німеччини.

Результатом спільної роботи учасників Demoscene будуть неймовірні аудіовізуальні шоу та демонстрації. Окрім цього, фестиваль DE:CODED – це місце, досвідом, думками чи ідеями, і як на кожній вечірці – знайти друзів і однодумців.

Фестиваль DE:CODED проходитиме 3-5 червня у Львівському палаці мистецтв (вул. Коперника, 17).

#ITevents #событиявHR #ITивенты #hackathon #ITвУкраине

bottom of page