top of page
Пошук

Український етап глобального стартап- хакатону AngelHack3-5 червня у Львові відбудеться український етап глобального стартап- хакатону AngelHack.

Його мета забезпечити сприятливі умови для створення нових проектів, так само як це відбувається у Кремнієвій Долині.

Для цього на території Палацу мистецтв організатори на 48 годин зберуть для співпраці усіх гравців підприємницької екосистеми: стартаперів, інвесторів локальну It-спільноту, великі компанії, освітні інституції та представників влади.

Кожен з 200 учасників — програмістів, дизайнерів, маркетологів, підприємців та авторів ідей, зможуть отримати досвід створення власного продукту, менторство від лідерів індустрії, зібрати команду, протестувати нові технології, проявити себе, а також гарантовано отримають призи від партнерів і класно проведуть час.

Автори кращого проекту будуть обрані до трьохмісячної програми акселерації та отримають можливість представити свій стартап на Global Demo Day у Каліфорнії.

Цього року хакатон AngelHack пройде ще у 65 країнах світу. В Україні його організаторами виступає команда технологічного хабу Betaplace, що з 2013 року займається підтримкою та розвитком локальних стартап-спільнот.

AngelHack Lviv відбудеться рамках фестивалю комп'ютерного мистецтва de:coded.

Крім хакатону, на фестивалі пройдуть командний чемпіонат з алгоритмічного програмування, гонки розумних роботів roborace, виставка нового медіамистецтва, demoparty та перший у Львові кіберспортивний турнір з командної відеогри Dota 2.


Cайт: http://angelhacklviv.com/ FB-сторінка події: https://www.facebook.com/events/196482307388075/ Купити квитки: https://angelhacklviv2016.eventbrite.com/ Детальніше про de:coded: http://decoded.org.ua

#ITивенты #ITevents #hackathon #ITвУкраине #ITрекрутинг

bottom of page