top of page
Пошук

«Ютубізація» - новий тренд у рекрутингу серед українських IT-компанійЧерез відеохостинг Youtube провідні українські компанії бажають залишатися в тренді та застосовувати нестандартні підходи. Ось чому ми стаємо свідками створення яскравих та приваблюючих роликів з метою пошуку нових IT-геніїв.

Представляємо вам добірку найцікавіших відео від редакції ITCP:

SoftServe

Компанія, яка за останній період приємно дивує користувачів інтернет-простору неординарними, цікавими та професійно створеними відео.

Креативний підхід є однією з фішок SoftServe на відеохостингу, зокрема в ролику «Future Generation of IT», де зовсім юні герої символізують творців нашого майбутнього, а власне інновації відображають сам процес розвитку. Компанія приділяє значну увагу змістовності і зрозумілості поданої інформації у своїх відео.


Plarium Global

Є розробником браузерних, мобільних і соціальних ігор і однією з найцікавіших та найоригінальнішних IT-компаній в Україні.

1 грудня 2015 року компанія презентувала бетмобіль. І хоча Бетмен є вигаданим героєм, йому під силу надихати людей, як і цілій компанії Plarium Global.

Ця компанія на вустах з тих пір, коли вийшов ролик Plarium Rush 2.

Його транслювали в харківському кінотеатрі Planeta Kino (IMAX) перед початком світових прем’єр. Редакція запевняє, що таку оригінальну та дотепну фішку ще досі жодна компанія не наважилася повторити.


GlobalLogic

Відео на каналі компанії більш інформативного характеру. Вони майстерно поєднанні з живою та оригінальною грою акторів. Найпопулярнішим відео є Sport Promo, у якому GlobalLogic закликає долучитися до їхньої спортивної програми.

Сучасність і яскравий настрій компанії також проявляється у відео щодо релокейту до Кракова. Цьому присвячено декілька Success stories, які також представлені на Youtube.Ciklum

Один із масштабних і значних гравців у IT-сфері України.

Кожен ролик компанії присвячений окремому клієнту та його команді. У залежності від того, як клієнт бачить свою ідею, розробники за допомогою індивідуального підходу безпосередньо можуть створювати для нього новий плідний проект.


EPAM Systems

З 1993 року компанія допомагає світовим лідерам створювати, проектувати, розробляти та впроваджувати програмне забезпечення. Нині EPAM є найбільшою компанією в Україні, яка нещодавно здолала поріг у 4000 співробітників.

У своїх відео компанія тонко та лаконічно повідомляє найважливішу інформацію з приводу реалізації проектів. Відсутня зайва строкатість, на відміну від відео інших компаній.


Luxoft

Провідний постачальник послуг в галузі розробки програмного забезпечення та інноваційних ІТ-рішень з клієнтською базою по всьому світу.

У своїх відео компанія яскраво, насичено, коротко, проте зрозуміло демонструє свою культуру, та як в ній взаємодіють розробники по всьому світу.

Відео об’єднують всю компанію, відображають її спрямованість. У Luxoft співробітники є представниками різних держав та культур. Тим не менш працюючи разом, вони ефективно взаємодіють між собою і дозволяють клієнтам робити вибір у сторону високоякісних рішень.