top of page
Пошук

1991 Accelerator анонсує нову програму для розвитку стартап-екосистеми в Україні


1991 Accelerator, провідний акселератор в Україні, оголосив про запуск нової програми підтримки стартапів pre-seed та seed стадій — 1991 Acceleration: Next Batch. Стартапи-учасники здобудуть ресурси, менторську підтримку та доступ до глобальної спільноти, необхідні для прискорення їхнього росту та успіху.Бізнес-шлях технологічних підприємців часто ускладнюється обмеженими ресурсами, недосвідченістю та браком зв’язків у галузі. Без належного менторства та підтримки стартапам може бути важко подолати ці перешкоди та досягти своїх цілей. Участь у програмі 1991 Acceleration: Next Batch допоможе фаундерам та їхнім командам отримати доступ до мережі професійних наставників, інвесторів та партнерів, а також здобути навички та знання, необхідні для конкуренції на національній і світовій аренах.


Програма відкрита для стартапів з українськими фаундерами, які знаходяться на pre-seed / seed стадії, мають провалідований продукт або послугу та MVP, масштабовану бізнес-модель, окреслені ринкові можливості та сильну команду профільних спеціалістів. Відібрані стартапи (від десяти до двадцяти компаній) отримають індивідуальне наставництво від досвідчених підприємців та експертів галузі, спеціальні пропозиції від світових технологічних компаній, допомогу в медіависвітленні, доступ до міжнародної спільноти 1991.


«Українські стартапи мають великий бізнес-потенціал, але їм часто важко здобути визнання на міжнародному рівні через нестачу знань з business development (діяльність, спрямованої на розвиток та просування бізнесу, збільшення прибутку, залучення партнерів) та не налаштовану на іноземний ринок систему продажів», — каже Євгенія Клепа, виконавча директорка 1991 Accelerator.«Акселераційна програма допоможе учасникам подолати ці виклики, масштабувати бізнес і залучити інвестиції».


Програма триватиме дванадцять тижнів з червня до вересня 2023 року. Фіналом акселерації стане відкритий демодень, на якому стартапи зможуть представити свій бізнес потенційним інвесторам, партнерам і медіа.


Прийом заявок на участь у програмі вже відкритий на сайті та триватиме до 21 травня 2023 року. Участь у програмі безкоштовна.


Впровадження програми «1991 Acceleration» стало можливим завдяки Проєкту USAID «Економічна підтримка України».

 

SocialBoost — міжнародна організація, яка об’єднує спільноту стартапів і технічну експертизу з урядами та громадянським суспільством для розв’язання проблем економік, що розвиваються. SocialBoost створює та навчає спільноту стартапів, малих і середніх підприємств, а також розробляє власні ІТ-продукти для ефективного управління та демократії.


1991 Accelerator — флагманський проєкт ГО SocialBoost, перший і найбільший за пайплайном акселератор в Україні з фокусом на impact tech.


bottom of page