top of page
Пошук

Уроки інформатики від айтівців — 10 відеолекцій від компаній Kharkiv IT Cluster незабаром у школах


Що відрізняє оновлений урок інформатики від звичайного? Його можна застосувати на практиці і й він точно стане в пригоді в майбутньому професійному житті.


1 вересня 2022 року стартував Пілотний проєкт з оновлення інформатики в школах: змістові лінії, ресурси освіти, практичні підходи до навчання ретельно переглядалися ІТ-фахівцями.

Уже в жовтні 2022 експерти ІТ-бізнесу з компаній-учасників Kharkiv IT Cluster провели серію брейн-штормів, де дали практичні рекомендації, щодо змістових ліній навчання інформатиці в школах.


Саме погляд фахівців дозволив змінити практичну цінність уроків інформатики, принципово оновив матеріали занять, що відтепер цікаво відвідувати.


Одним з елементів нової учбової програми стали навчальні відео від ІТ та геймдев-компаній, що стануть частиною чинної програми з інформатики. Відео підготовлені для проєкту «Оновлена інформатика — IT-студії».


До розробки відео по ТОПових напрямках в ІТ долучилися компанії-учасниці Kharkiv IT Cluster, а саме — Plarium, Sigma Software, Akvelon, G5 Entertainment, Infopulse.


Завдяки небайдужості та активній залученості ІТ-компаній Kharkiv IT Cluster 10 навчальних відео незабаром увійдуть до навчальних матеріалів Оновленої інформатики. Уже в першому семестрі 2023 року навчальні відео побачать близько 4 млн.школярів України.


Креативне технічне виконання відео на відмінному рівні забезпечили продакшн-студії Kukuruza Production та власний продакшен геймдев-компанії Plarium.


Ми пишаємося тим, як спільнота Kharkiv IT Cluster створює яскраве майбутнє в ІТ та ігровій розробці для школярів України та змінює світ інформаційних технологій.


Пілотний проєкт «Оновлена інформатика — IT-студії» реалізується за ініціативи Мінцифри та МОН в межах програми EU4DigitalUA.


bottom of page