Як стати другом ITCP?

Команда IT Career Professionals завжди рада подружитися з представниками IT індустрії, будь це велика міжнародна компанія або локальна освітня ініціатива. Ми завжди готові допомогти з поширенням інформації про цікавий проект і відкриті до співпраці.

Ми щодня працюємо над новими статтями та інтерв'ю, щоб дати нашим читачам цікаву та ексклюзивну інформацію.

Публікація інформації у нас на сайті або наших групах в соціальних мережах абсолютно безкоштовна, але для зручності наших читачів ми розробили єдині правила розміщень для анонсів заходів і освітніх курсів.

 

Правила розміщення для анонсів заходів і освітніх курсів:

1. Наш ресурс присвячений рекрутингу, HR і менеджменту в IT, тому ми намагаємося віддавати пріоритет профільним анонсам.
2. Просимо повідомляти про заплановані розміщення заздалегідь, щоб ми могли всім дати можливість анонсувати свої події.
3. Ми віддаємо пріоритет безкоштовним заходам, але якщо ви організатор конференції, курсів або платних тренінгів, ви можете вибрати один з цих варіантів:
    а. Надати ексклюзивний промо-код зі знижкою для наших читачів (не менше 10% для одноразового заходу і не менше 5% для курсів або освітніх програм);
    б. Забезпечити 5 лайків та 1 репост будь-яких матеріалів Facebook сторінки IT Career Professionals, за винятком партнерських публікацій.

4. Ми залишаємо за собою право змінювати або видаляти матеріали, якщо вони суперечать нормам чинного законодавства, мають рекламний характер, чи ображають думку будь-яких груп населення.

5. Ми залишаємо за собою право пропонувати особливі умови при розміщенні матеріалів, які містять пряму чи непряму рекламу будь-яких комерційних продуктів чи платних заходів. 

 

 

Зв'язатися з нами можна через нашу сторінку в Facebook або через форму зворотного зв'язку.

Дякуємо! Повідомлення відправлено.